+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Ліга Сміху в УДХТУ

Український державний хіміко-технологічний університет зустрів на своїй сцені зірок «Ліги Сміху» – команду «Дніпро». Концерт відбувся 28 листопада у рамках всеукраїнського туру на честь п’ятиріччя проекту «Ліга сміху».

Глядацька зала була повністю заповнена студентами, викладачами та гостями концерту, які вирішили подивитися на виступ кращої гумористичної команди нашого міста й поспілкуватися із зірками українського гумору.

Велика частина концерту була імпровізацією – команда не лише виконувала найулюбленіші номери, але й вела постійний діалог з публікою. Гостям було запропоновано надсилати повідомлення на номер Єфима Константиновського із запитаннями до команди, на які її представники відповідали протягом концерту. У конкурсі «Розминка» усі охочі змогли особисто задавати запитання, а команда швидко вигадувала якомога оригінальнішу відповідь на них.

Також гості мали змогу вийти на сцену разом з улюбленою командою. Зокрема, представники чоловічої частини глядачів взяли участь у танцювальному номері в постановці Юрія Ткача, а дві сміливі студентки УДХТУ стали частиною сценки Ігоря Ласточкіна та Єфима Константиновського.

По закінченню концерту усі охочі мали змогу взяти автограф і сфотографуватися зі своїми кумирами.

Нагадаємо, що учасниця проекту «Ліги Сміху» команда «Дніпро» – це команда, яка подарувала нам зірок різноманітних телевізійних проектів, таких як: телевізійна «Ліга Сміху», «Країна У», «Кохання на виживання» та багато інших. Саме ці талановиті хлопці, яких ми звикли бачити з екранів телевізора, подарували нашим студентам море незабутніх емоцій і можливість познайомитися з ними особисто.

Марафон, присвячений першому ювілею «Ліги Сміху», розпочався 15 листопада, у ньому беруть участь кращі команди за час існування проекту, які дадуть концерти у ВНЗ різних міст України. Усього планується близько 90 концертів.