Курси з вивчення англійської мови для викладачів і співробітників вишу

4 лютого в нашому університеті відкрились курси з вивчення англійської мови для викладачів і співробітників вишу.

В теперішній час викладачі, які ведуть заняття зі студентами, повинні бути висококваліфікованими не тільки зі своєї спеціальності, але і володіти кількома іноземними мовами. Це дає можливість вільно спілкуватись з іноземними студентами, які приїздять до університету з різних країн світу, а також писати наукові статті, тези та інші публікації як у вітчизняних, так і в закордонних  науково-технічних виданнях.

Знання іноземної мови сьогодні також дає можливість людям вільно спілкуватись між собою та обмінюватись досвідом на міжнародних наукових конференціях, симпозіумах, семінарах, а також  у соцмережах.

Тому в нашому університеті відкрились курси з англійської мови, яка на сьогоднішній день є найпоширенішою для спілкування у світі. Організатори: ректорат, Центр доуніверситетської підготовки (ЦДП).

Начальник ЦДП доц. Сігунов О.О. до участі в курсах заохотив більше 20 викладачів і співробітників. Зараз працює 2 групи, викладачами в яких є Савченко О.В. (зав.каф. іноземних мов) та Рутц О.В. (викладач ЦДП).

Бажаємо успіхів у навчанні, нових досягнень та перемог!

Good luck!