+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Конкурс з обрання членів Наукового комітету Нацради з розвитку науки і технологій

Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Прийом документів від кандидатів до 14 березня 2019 року включно.

Оголошення результатів – на початку травня 2019 р.

Метою конкурсу є обрання на строк повноважень 4 роки 12 членів Наукового комітету замість тих, чиї повноваження закінчуються 09.08.2019 р. і визначення 10 нових осіб з метою забезпечення у період між проведенням конкурсів заміщення членів Наукового комітету, які достроково припинили свої повноваження, на заміну тих, що були обрані до складу  резерву 30 травня 2017 р.

Склад Наукового комітету формується з вчених, які є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну репутацію та довіру в науковому середовищі. Вони також повинні представляти основні напрями наукової і науково-технічної діяльності в Україні.

Кандидатів у члени комітету можуть висувати вчені ради наукових установ, вишів, інші наукові організації чи підрозділи, групи вчених. Водночас самовисування не передбачене. Докладніше про це, а також про вимоги до кандидатів, перелік необхідних документів та процедуру їх подання можна дізнатися в офіційному оголошенні.

Документи щодо висунення кандидатів у члени Наукового комітету  надсилаються суб’єктами подання в електронному вигляді на електронну пошту Міністерства освіти і науки України (e-mail: identcom@mon.gov.ua, не пізніше 23 год. 59 хв. 14 березня 2019 року, тобто останнього календарного дня через 45 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів України та МОН та подані у письмовому вигляді на адресу: Ідентифікаційний комітет з питань науки, бульвар Т. Шевченка, 16, м. Київ–601, 01601 не пізніше цієї ж дати.

 При відправці документів поштою, поштовий штемпель відправлення має бути не пізніше цієї ж дати, а суб’єкти подання, що відправляли, мають контролювати, щоб їх відправлення було доставлене у МОН не пізніше, ніж за 14 діб після відправлення. При порушенні цих вимог документи не приймаються.

E-mail для надання довідок щодо заповнення Анкети кандидата у члени Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технології (Curriculum vitae): anketank@mon.gov.ua, телефон для довідок (044) 287-82-69.

Довідково: Національна рада України з питань розвитку науки і технологій була створена 5 квітня 2017 року. Це – основний стратегічний орган з формування політики в сфері науки та інновацій в Україні. Нацраду очолює Прем’єр-міністр за посадою. Вона складається з 2 комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен включає 24 члени.

Склад Наукового комітету формується на конкурсних засадах. До нього обирають провідних представників наукової спільноти України. Перший склад комітету було обрано 30 травня 2017 року.

Адміністративний комітет складається з представників центральних органів влади та профільних установ, що мають безпосередній вплив на прийняття рішень у сфері науки. Його формують на підставі пропозицій відповідних органів. Комітет за посадою очолює Міністр освіти і науки.

Членів Наукового комітету обирає спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки при КМУ. До нього увійшло 9 провідних вчених, три з яких – представники вітчизняної науки, 6 – іноземні вчені.