Інформаційна онлайн-сесія з представниками ОТГ Дніпропетровської області щодо розвитку кадрового потенціалу

Як підготувати висококласних фахівців, здатних займати управлінські посади у приватному чи державному секторах? Про це та інше говорили провідні спеціалісти Українського державного хіміко-технологічного університету із представниками об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини.

15 квітня пройшла онлайн-сесія, присвячена проблемі розвитку кадрового потенціалу в ОТГ і двосторонній співпраці закладів вищої освіти з об’єднаними територіальними громадами.

Захід відбувся за ініціативи УДХТУ і в ньому взяли участь представники майже всіх ОТГ нашої області, а також Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури і Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління.

Представники нашого університету зібралися в інтерактивній аудиторії УДХТУ, щоб за допомогою відеозв’язку розповісти про свої здобутки у сфері підготовки висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей.

Першим спікером став ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Сухий Костянтин Михайлович, який презентував досягнення УДХТУ в сфері підготовки молодих кадрів та їх працевлаштування.

Проректор із науково-педагогічної роботи Ольга Петрівна Рижова ознайомила представників ОТГ із затребуваними спеціальностями, які здобувають студенти в нашому університеті й зауважила, що УДХТУ готує повний спектр спеціалістів для усіх галузей.

Декан факультету комп’ютерних наук та інженерії Левчук Ігор Леонідович розповів слухачам про спеціальності свого факультету і те, якими вміннями та знаннями володіють випускники КН та І.

Чуприна Наталія Миколаївна – декан економічного факультету розказала, яку роль можуть відіграти випускники факультету економіки в управлінні та розвитку місцевих громад.

Проект “Онлайн уроки від Хімтеху” представив заступник відповідального секретаря приймальної комісії УДХТУ Калініченко Олег Олександрович. Він також підкреслив, що наші співробітники завжди готові допомогти абітурієнтам розробити індивідуальну стратегію вступу на бюджет.

Останнім спікером від Хімтеху став начальник навчально-наукового центру Смотраєв Роман Васильович. У режимі онлайн він представив доповідь про міжнародне партнерство нашого університету, мобільність студентів і подальший розвиток цього напрямку роботи.

Інші навчальні заклади, що брали участь у сесії, також презентували свої доробки у сфері підготовки кадрів.

Під час сесії було порушено ряд питань від об’єднаних територіальних громад, на які відповіли представники вишів.

Такі зустрічі дають можливість зрозуміти нагальні потреби ринку праці та розробляти такі програми навчання, які дозволять нашим випускникам знайти гарну роботу одразу після отримання диплому. Адже молоді спеціалісти – це основа майбутнього розвитку нашої держави. Тож, Хімтех буде докладати всіх зусиль, аби подібні заходи відбувалися регулярно.