Індивідуальне підвищення кваліфікації викладачів кафедри ІС

Сучасний світ дуже швидко змінюється, як у сфері ІТ, так і у сфері освіти, зокрема у методиках викладання, створюючи нові вимоги та правила. Сучасний викладач, аби відповідати цим вимогам, прагне змінюватись та вдосконалюватись щодня. Тому викладачі кафедри ІС активно здобувають нових знань та навичок, приймаючи участь у різноманітних вебінарах, тренінгах та курсах, формуючи індивідуальні плани стажувань.
Доценти кафедри Солодка Н.О. та Ляшенко О.А. приймали участь у низці навчальних заходів за участі компанії SoftServe: інтенсивному навчальному курсі «Як навчати та навчатися онлайн ефективно»; онлайн-змаганні «UGEN Challenge IT 3»; онлайн курсі «Upgrade your Soft Skills від SoftServe». Ляшенко О.А. брала участь у марафоні GoIT «Верстка сайту. Front end». Доцент кафедри Коротка Л.І. пройшла курс підвищення кваліфікації в сфері застосування проектного підходу, інтернаціоналізації та міжсекторної співпраці: «Інтернаціоналізація закладів освіти як обов’язкова передумова успішної грантової діяльності» від Центрально Європейської Академії навчань та онлайн курс з машинного навчання на платформі Prometheus.
Викладач кафедри Кодола Г.М. успішно закінчила онлайн навчання в навчально-консультаційному центрі QATestLab за курсом «Основи тестування ПЗ». Викладач кафедри Нефедова О.Г. прийняла участь у тренувальній програмі «Трансформаційні зміни соціально-економічних систем в нових умовах цифрової комунікації та глобалізації». Безперечно участь у подібних заходах спонукає викладачів до втілення здобутих знань у навчальний процес кафедри.