II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хімічні технології неорганічних речовин» 14-16 травня 2019 р

14-16 травня 2019 року на базі ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хімічні технології неорганічних речовин».

В Олімпіаді взяли участь студенти із Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєверодонецьк); Дніпровського державного технічного університету (м. Кам`янське); Національного університету харчових технологій (м. Київ) та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».

На урочистому відкритті Олімпіади з привітанням до учасників звернулися ректор ДВНЗ УДХТУ, голова організаційного комітету, д. т. н., професор Півоваров О. А., голова журі, к. х. н., доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ УДХТУ Головко Д. А. Вони побажали всім учасникам Олімпіади творчих успіхів, наснаги та перемоги.

16 травня 2019 року по завершенні олімпіади і тривалої роботи журі було оголошено результати. Голова журі, к. х. н., доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ УДХТУ Головко Д. А. подякував усім учасникам та їх керівникам за участь в Олімпіаді. Ректор ДВНЗ УДХТУ, д. т. н., професор Півоваров О. А. щиро привітав переможців Олімпіади й побажав подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності. Всі учасники отримали сертифікати, а переможці були нагороджені дипломами та пам’ятними призами.

Вітаємо переможців

II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальності «Хімічні технології неорганічних речовин»:

І місце – Куриленко Віктор Сергійович, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ІІ місце – Биць Олена Віталіївна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ІІІ місце – Трофименко Данило Олександрович, студент Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Вітаємо переможців у командному заліку II етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

«Хімічні технології неорганічних речовин»:

І місце – команда студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ІІ місце – команда студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

ІІІ місце – команда студентів Національного університету харчових технологій (м. Київ).

Дякуємо всім учасникам Олімпіади!