+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн» 26-28 березня 2019 р.

26-28 березня у ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн».

В Олімпіаді взяли участь 70 студентів із 20 закладів вищої освіти 13 міст України: Житомир, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Рівне, Суми, Харків, Київ, Черкаси, Тернопіль. Реєстрація учасників відбувалася за двома секціями: «Веб-технології» та «Веб-дизайн».

26 березня на урочистому відкритті Олімпіади з привітанням до учасників звернулися ректор ДВНЗ УДХТУ, професор О. А. Півоваров, декан факультету комп’ютерних наук та інженерії І. Л. Левчук та голова організаційного комітету, завідувач кафедри інформаційних систем, професор Д. Г. Зеленцов. Вони висловили впевненість, що олімпіада відбудеться на високому рівні й побажали всім учасникам наснаги, творчих успіхів та перемоги.

28 березня по завершенні олімпіади і тривалої роботи журі були оголошені рейтинги учасників. Голова журі професор Д. Г. Зеленцов подякував усім учасникам та їх керівникам за участь в Олімпіаді, щиро привітав переможців Олімпіади й побажав подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності. Всі учасники отримали сертифікати, а переможці були нагороджені дипломами.

Спонсор олімпіади компанія Apriorit відзначила трьох учасників подарунковими сертифікатами на курс «Advanced.net web development» та нагородила переможців Олімпіади цінними призами.

Переможці II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року у секції «Веб-технології»

Прізвище, ім’я, по батькові ЗВО місце
Петросян Арсен Русланович Житомирський державний технологічний університет 1
Фролов Віктор Олександрович Вінницький національний технічний університет 2
Нечипорук Микола Леонідович Вінницький національний технічний університет 3
Ячменьов Ярослав Олександрович Житомирський державний технологічний університет 3
Завадський Кирило Віталійович Український державний хіміко-технологічний університет 3

Переможці II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року у секції «Веб-дизайн»

Прізвище, ім’я, по батькові ЗВО місце
Мельник Любов Дмитрівна Вінницький національний технічний університет 1
Запасчиков Артем Сергійович Український державний хіміко-технологічний університет 2
Шеремета Роман Валерійович Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука 3

Окремими грамотами від журі та організаційного комітету були нагороджені наступні учасники Олімпіади:

1. За майстерність використання інструментарію – Тимофіїва Лілія Валентинівна (Сумський державний університет);
  2. За креативне дизайнерське рішення при створенні макету веб-сторінки – Столяренко Валерія Романівна (Черкаський державний технологічний університет);
  3. За високі результати, продемонстровані під час участі в Олімпіаді «Веб-технології та веб-дизайн»:
  • Сидоренко Олександр Олегович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);
  • Ясінська Тетяна Андріївна (Сумський державний університет);
  • Жарікова Аліна Ярославівна (Український державний хіміко-технологічний університет);
  • Ніколайчук Владислав Олександрович (Вінницький національний технічний університет);
  • Єфремов Данило Сергійович (Український державний хіміко-технологічний університет).