II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн»

З ініціативи кафедри інформаційних систем на базі ДВНЗ УДХТУ 26-28 березня проводиться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн».

До участі у II етапі запрошуються переможці олімпіад «Веб-технології та веб-дизайн» (до 5 осіб), перший етап яких відбувся у закладах вищої освіти України.

Олімпіада проводиться у двох незалежних секціях:

І. Веб-технології (пропонується розв’язання задач, які передбачають розробку елементів web-сторінок з використанням технологій НТМL, JavaScript, бібліотеки jQuery, СSS, PHP, MySQL без використання будь-яких інших фреймворків та бібліотек).

ІІ. Веб-дизайн (пропонується створення макету сторінок сайту в графічному редакторі для вказаної тематики).

У рамках олімпіади проводиться майстер-клас на тему: «Жанри мобільної фотографії», де будуть розглянуті тенденції мобільної фотографії як елемента сучасних креативних технологій.

Більш детальну інформацію та завдання олімпіад минулих років розміщено на сайті кафедри інформаційних систем за посиланням: http://kafis.dp.ua/studnayka

З організаційних питань звертатися до відділу НДРС:

+38 (0562) 47-38-95, +38 (067) 750-23-17 (Усовниченко Людмила Іванівна).

З питань, що стосуються конкурсних завдань та порядку проведення, звертатися до викладачів кафедри інформаційних систем:

+38 (067) 636-34-94, +38 (066) 318-59-77 (Кодола Галина Миколаївна),

+38 (097) 921-98-89 (Волинець Наталія Сергіївна).

Запрошуємо до співпраці!