Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Фіналістка Першої української премії «Для жінок у науці – 2018»

Професор кафедри фізичної хімії, доктор хімічних наук, лауреат премії Президента України для молодих вчених Лук’яненко Тетяна Вікторівна 30 листопада 2018 року отримала диплом фіналістки Першої української премії «Для жінок у науці – 2018». Українська премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» і створена для молодих жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг, математика).

У квітні 2018 року компанією «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) був оголошений конкурс на Премію «Для жінок у науці». В програмі конкурсу на Українську премію брали участь жінки-вчені (громадянки України) віком від 18 до 40 років, які мають науковий ступінь та публікації в наукових журналах, що враховуються в базах Scopus та/або Web of Science.

Фонд L’Oréal та ЮНЕСКО з 1998 року докладають зусиль, щоб підтримати й відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії. За даними ЮНЕСКО, на сьогодні кількість жінок-вчених не перевищує 28% людей, що займаються наукою.