Фестиваль “Шалений світ професій”

28 жовтня о 14:00 на базі Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся традиційний молодіжний фестиваль “Шалений світ професій”!

Від фахівців приймальної комісії майбутні абітурієнти дізналися умови ВСТУПУ 2023 та переглянули різномаїття презентацій спеціальностей від випускових кафедр нашого університету.

В рамках фестивалю також відбувся конкурс талантів наших цьогорічних першокурсників «Зірковий час 2022». В ньому прийняли участь студенти першокурсники усіх факультетів нашого університету. А саме:
1. Мартищенко Катерина, ЕГП, 1-ГРС- 69
2. Вербицька Марія, Х та ХТ, 1-ВП-9
3. Данічева Юлія, ЕГП, 1-ГРС-69
4. Щербина Вадим, Ф та БТ, 1-БТ-51
5. Горошко Анастасія, Ф та БТ, 1-БТ-51
6. Шарапова Катерина, ЕГП,1-Ів-67
7. Попова Марія, КН та І, 1-МЕХ-22
8. Танцювальний колектив першокурсників факультету Х та ХТ
Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами від ректора ДВНЗ УДХТУ Костянтина СУХОГО.

У зв’язку з тим, що фестиваль проводився не на сцені актової зали університету, з’явились певні обмеження в кількості учасників. Загалом, було прийнято більше 40 заявок на участь у фестивалі. Саме через це центром студентської творчості ДВНЗ УДХТУ було прийнято рішення о проведенні ONLINE-фестивалю «Зірковий час 2022» для учасників, що не увійшли до програми фестивалю 28 жовтня!
Відео учасників приймаються до 11 листопада на електронну пошту центру студентської творчості [email protected]
Тож чекаємо на нові, яскраві таланти наших зірок-першокурсників.

Директор центру студентської творчості, Станіслав Радзімовський