Фестиваль науки в рамках Міжнародного конкурсу «ZIRKA»

9 листопада 2018 року в актовій залі нашого університету за підтримки Дніпровської міської ради (управління науки та освіти департаменту гуманітарної політики) відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль «ZIRKA». Цей захід проводиться в рамках Міжнародного конкурсу науки, культури та фантастики «Усі Зірки Галактики». Метою фестивалю був культурний обмін та популяризація української культури, а також презентація міста як освітнього, наукового, культурного та космічного центру України.

Для гостей фестивалю були оформлені виставки-інсталяції КБ «Південне», Коледжу ракетно-космічного машинобудування, Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, планетарію, обласного відділення Державної служби зайнятості тощо.

Гості фестивалю мали змогу відвідати майстер-класи та виставкові експозиції, оформлені факультетами та кафедрами нашого університету.

Особливі враження у гостей фестивалю залишилися після перегляду наукових «Хімічних шоу», які проводили професор кафедри неорганічної хімії, доктор технічних наук Коваленко Ігор Леонідович та доцент кафедри технології неорганічних речовин і екології, кандидат технічних наук Макарченко Наталія Петрівна.

Більше фото за посиланням