Факультет ОТС вітає своїх випускників!

24 січня на факультеті ОТС відбулася урочиста та радісна подія – магістри 2019 року випуску отримали свої довгоочікувані дипломи. Вони йшли до цього так довго – і ось ця хвилююча мить настала.

У цьому році факультет випустив більше ніж 50 магістрів за спеціальностями «161 Хімічні технології та інженерія» і «133 Галузеве машинобудування» денної та заочної форм навчання. Дипломи з відзнакою отримали Левандовська Я., Бабій А., Бачинська І., Галіченко О., Петренко М., Радченко М., Лобань М.

Велику подяку оголошуємо студентам, які брали активну участь у науково-дослідній роботі – Сербуленко Д., Левченко В., Бабій А., Бачинській І., Комісаровій А. Будьте впевнені – результатами своєї роботи Ви трохи просунули науку про неметалеві матеріали уперед!

Студенти, які брали участь у КВК, конкурсах, концертах назавжди увійшли в історію студентської самодіяльності Хімтеху – Матвєєва В., Олешко О., Кондратов О., Чернік С., Кравцов М. З усмішкою та позитивом завжди будемо згадувати Ваші виступи на сцені університету!

З привітальними словами під час вручення дипломів виступили декан факультету ОТС Зайчук О. В., в. о. завідувача кафедри ХТВМ Сігунов О. О., вчений секретар кафедри ХТКС Нагорна Т. І., вчений секретар кафедри ОТХВ Банник Н. Г. і заступники декана – Хоменко О. С та Науменко С. Ю. Всі виступаючі побажали випускникам знайти себе у житті й бути щасливими. Зі словами вдячності від студентів виступили Лобань М. і Кесарь К. Святкове вручення дипломів пройшло у теплій та затишній атмосфері.

Почуття у присутніх були двоякі. Як зізнався випускник-заочник Шульга Є: «Знаєте, коли я захистився, то це була велика радість, драйв, адреналін! А зараз поряд із радістю відчувається глибокий смуток. Бо сумно прощатися з тими, з ким майже сім років були поруч – з друзями, викладачами та навіть стінами університету, які стали майже рідними».

Ми будемо пам’ятати кожного з Вас, шановні наші випускники 2019 року! Ми завжди будемо раді зустрічі з Вами – через 3, 5,10….n років! Будьте щасливі, успішні, розвивайте свої навички й таланти, нехай на всі починання вистачає Вам сил і наснаги, плекайте у серці любов та щирість! Все у Вас вийде!

З любов’ю, деканат ОТС