Екскурсія студентів кафедри інформаційних систем до компанії SoftServe

24 травня 2023 року студенти кафедри інформаційних систем відвідали офіс однієї з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі – ІТ-компанії SoftServe.

Під час візиту пройшлися екскурсією офісом, дізналися про умови праці, соцпакети співробітників компанії, про благодійні заходи компанії та головне – мали змогу спілкуватися із представниками компанії та отримати відповіді на будь-які питання.

За результатами масштабного дослідження українського ринку роботодавців під час війни, проведеного Forbes спільно з сайтом пошуку роботи Work.ua, компанія SoftServe увійшла до топ-10 найкращих роботодавців країни і зрозуміло, є потенційним роботодавцем здобувачів спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення», за якими ведеться підготовка на випусковій кафедрі інформаційних систем. Тому питання, що були обговорені, стосувалися освітніх ініціатив від SoftServe Academy, можливостей навчання на курсах та участі в інтернатурах з метою працевлаштування у майбутньому до компанії. Також дізнавалися про актуальні кваліфікаційні вимоги щодо кандидатів та затребуваність різних напрямів у галузі.

Дякуємо компанії SoftServe за запрошення та відкритість до діалогу щодо потреб ринку та сподіваємось на продовження співпраці.