Державні премії України в галузі науки і техніки 2020 року

Згідно з Указом Президента України №608/2020 від 30 грудня 2020 року 79 вчених отримають Державні премії України в галузі науки і техніки.

Були відзначені науково-дослідні роботи, представлені колективами авторів, серед яких Державну премію отримали провідні науковці Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”.

1. За роботу “Екологоорієнтовані технології видобутку залізорудної сировини на шахтах України” відзначено доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри технології неорганічних речовин та екології Коваленка Ігоря Леонідовича.
  2. За роботу “Високопродуктивні гібриди кукурудзи (селекція, біотехнологія, насінництво)” відзначено доктора біологічних наук, професора, професора кафедри біотехнології Сатарову Тетяну Миколаївну.

Розмір Державної премії України в галузі науки і техніки на 2020 рік становить 300 тисяч гривень кожна.

Ректорат та весь колектив університету висловлює щирі вітання переможцям з визначним досягненням в галузі науки і техніки та бажає творчих успіхів та наукових звершень!