День відкритих дверей: вступ-2019

30 вересня в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбувся День відкритих дверей, у ході якого майбутні абітурієнти ознайомилися з особливостями вступу та навчання в єдиному в Україні спеціалізованому ВНЗ хімічного спрямування.

Особливо приємним було те, що цей захід відвідали не лише одинадцятикласники, а й зовсім юні школярі – учні сьомих – восьмих класів, які вже сьогодні серйозно роздумують над вибором майбутньої професії і впевнено йдуть до своєї мети.

Свої освітні програми і переваги навчальної й наукової діяльності презентували усі факультети та випускові кафедри університету. Школярі та їхні батьки, які відвідали День відкритих дверей, мали змогу поспілкуватися з деканами, провідними професорами та молодими вченими університету, а також взяти участь у проведенні хімічних дослідів.

Захопливе хімічне шоу для гостей заходу підготували справжні хіміки  – викладачі університету та старшокласники, які навчаються у Малій академії наук. Вони наочно продемонстрували процес виверження вулкану, зміну кольору предметів за допомогою хімічних речовин, моментальне виведення плям від йоду на тканинах та створення спецефектів у кіно, а також багато інших цікавих явищ. Участь у хімічних дослідах, які безпечні й не потребують особливих навиків, могли взяти усі охочі.

Ректор університету Олександр Андрійович Півоваров ознайомив майбутніх абітурієнтів з можливостями, які гарантує навчання в УДХТУ. Це – навчання за програмами подвійних дипломів в університетах Європи, працевлаштування в компаніях зі світовим ім’ям, таких як Procter&Gamble, яка вже багато років співпрацює з УДХТУ, досвід громадської діяльності, волонтерства та реалізація творчих здібностей. Вивчення іноземних мов, наголосив ректор, підвищує конкурентоспроможність майбутніх фахівців.

Учасники заходу змогли переконатися у правильності вибору майбутньої спеціальності та університету, або ж задуматися над зміною сфери своїх інтересів. Український державний хіміко-технологічний університет запрошує до лав студентства талановиту молодь, яка прагне пов’язати своє життя з хімією чи іншими галузями знань, які викладаються в університеті. Досвідчені викладачі допоможуть Вам отримати нові знання та здобути корисну професію.

Спонсором заходу став інтернет-магазин MOYO (https://www.moyo.ua/).

Більше фото за посиланням