+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

«День майбутнього студента»

14 листопада  2018 року о 14.00

Наука – це цікаво!

Школярі Дніпра стануть справжніми дослідниками під час інтерактивних майстер-класів від науковців

У рамках проекту «Від шкільної програми до високих технологій» та за підтримкою департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, 14 листопада  2018 року о 14.00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (просп. Гагаріна, 8) для учнів 11 класів відбудеться «День майбутнього студента»

У програмі заходу:

– ярмарок спеціальностей: школярі дізнаються про наявні та затребувані спеціальності, поспілкуються з провідними викладачами кафедр, отримають відповідь на актуальні питання: «Що ми будемо вивчати?» й «Де ми зможемо працювати після завершення навчання?»

– зона робототехніки: факультет комп’ютерних наук та інженерії презентуватиме сучасні досягнення в програмуванні, веб-дизайні та галузі автоматизації різноманітних процесів.

– інтерактивні майстер-класи:

На факультеті технології неорганічних речовин школярі власноруч визначатимуть якість води та дізнаються про сучасні методи її очистки. Навчяться самостійно визначати наявність барвників продуктах харчування.

На факультеті обладнання і технології скла, кераміки, будівельних матеріалів та харчових виробництв гості матимуть змогу зробити прикраси з гіпсу чи кераміки розфарбувавши їх, а також навчитися декорувати емальовані вироби. Дізнаються як в промисловості відкривають кокосовий горіх та пакують продукти харчування.

На  факультеті органічних речовин та біотехнології допоможуть школярам самостійно зробити мікропрепарати та дослідити їх під мікроскопом.

На механічному факультеті школярі спробують свої сили у комп’ютерному дизайні, сучасному комп’ютерному проектуванні.

На факультеті технології високомолекулярних сполук школярі дізнаються про  виготовлення лакофарбової продукції та виготовлення гуми, визначення вуглеводів у складі харчових продуктів та вплив ферментів на розщеплення жирів. Зможуть отримати запашну воду з рослинної сировини.

Економічний факультет підготував економічний квест, ділову гру «Я – boss», круглий стіл та розкриття секретів шифрування товарних знаків, країни виробника за штрих-кодом, дослідження Е-кодів харчових добавок, консервантів.

 виступ команди КВК «Племя помилки Дарвіна», яка не зважаючи на свій юний вік, вже відома в Україні: цього року вони брали участь у І турі Ліги Сміху серед 250 команд з усієї України й потрапили до ІІ туру серед 49 найкращих команд.


ДВНЗ УДХТУ – це єдиний спеціалізований багатопрофільний потужний державний вищий навчальний заклад, що має спеціальності хімічного, біотехнологічного, фармацевтичного, механічного, комп’ютерного й економічного спрямування.

УДХТУ посідає перше місце серед технічних університетів України у міжнародній наукометричній базі даних Scopus, друге місце в області та 14 місце серед 200 ВНЗ України.

Університет залучений до програми міжнародного співробітництва з отримання студентами подвійних дипломів на навчання в магістратурі університетів Франції, Норвегії, Польщі та ін. Має додаткові навчальні послуги з іноземних мов та комп’ютерної підготовки.

 Український державний хіміко-технологічний університет

Адреса: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 8