8–9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні ми, як і попередні роки, схиляємо голови перед подвигом солдата-визволителя.

Ми пам’ятаємо усіх Героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. Пам’ятаємо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, захищаючи від нацизму свою землю. Низький уклін і глибока вдячність!

Онлайн флешмоб УДХТУ “Правнуки пам’ятають!”2021

Зам. декана Экономічного факультету Журавель В.В.

Астахова Юлія

Студенти 3 курсу факультету ХТ та Е Лантушенко Дарина і Астахова Юлія

Магістр 6 курсу факультету Ф та БТ Павлова Валерія

Маринюк Анастасія, 2-МР-44

Валявська ФиБТ 1-БТ-38

Зав. лаб. кафедри технології природних і синтетичних полімерів, жирів та харчової продукції Кобзарь А.В.

Рогальов Михаило Васильович