Захист магістрів на кафедрі аналітичної хімії

У січні місяці 2017 р. на кафедрі аналітичної хімії і ХТ ХД та КЗ відбувся другий випуск студентів – магістрів, які навчалися за півторарічною програмою за спеціальністю «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Головою Державної екзаменаційної комісії була запрошена директор з якості продукції ТОВ «Тотал» Васильченко Наталя Миколаївна.

У повному складі поважна комісія почала роботу.

Доцент кафедри Вашкевич О.Ю. голова ДЕК Васильченко Н.М., завідувач кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, професор Ніколенко М.В.

Різноманіття тем дипломних проектів магістрів вражає: від синтезу оксидних пігментів косметичного призначення (магістр Товстоп’ят Т.А., керівник  проф. Ніколенко М.В.) до методів ідентифікації та фальсифікації лікеро – горілчаних виробів (Коллегаєва М.М., керівник доцент Авдієнко Т.М.). Більшість дослідницьких робіт вирізняється сучасними різноманітними методами дослідження.

Цікава дипломна робота Должикова Сергія (керівник доцент Авдієнко Т.М.) по вивченню процесів модифікації нативних крохмалів у виробництві харчових добавок викликала найбільше запитань у членів державної комісії. Так, професор Ніколенко М.В. зацікавився наведеними у дипломній роботі даними по визначенню в’язкості отриманих зразків модифікованого крохмалю, які були наочно представлені комісії.

Должиков С. впевненно відповідає на запитання професора Ніколенко М.В.

Розробкою нових скрінсейверів на основі титанатів цинку займалася Хавер Настя (керівник  проф. Ніколенко М.В.

Цікаві роботи були виконані під керівництвом доцента Вашкевич О.Ю. Вершиніна Катерина займалася виявленням фальсифікатів амінокислот у складі протеїнових коктейлів, а Демченко Тетяна вивчала реації комплексоутворення кверцетину, які використали  в аналізі харчових добавок.

Дипломники доцента Мироняк М.О. займалися електрохімічним визначенням неіоногенних ПАР (Біжко Ольга) та визначенням бетаїну (Чубенко Настя) в косметичній продукції.

Студенти займалися розробкою нових рецептур косметичних засобів. Так під керівництвом доцента Лабяк О.В. магістр Обод Ольга розробила рецептури зубних ополіскувачів лікувально – профілактичної дії.

Оголошення головою ДЕК результатів захисту магістрів

Ось і закінчився захист дипломних робіт магістрів випуску 2017 року. Всі задоволені отриманими оцінками, а члени державної комісії цікавими, захоплюючими доповідями.

Должиков С, доцент Вашкевич О.Ю., Васильченко Н.М., Хавер А., Вершиніна К, Обод О. та професор Ніколенко М.В.

Кафедра пишається своїми випускниками – магістрами, особливо студентами, які отримали дипломи з відзнакою:Біжко О.М., Вершиніна К.В., Середа Т.В., Коллегаєва М.М., Товстоп’ят Т.А.

Ось і настала мить прощання! Останнє фото на пам’ять.

Дорогі наші випускники! Настав Ваш зоряний час! Від усього серця прийміть побажання від колективу кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ.

Бажаємо цікавого та багатогранного життя, мудрих та далекоглядних рішень, високих професійних досягнень в галузі харчової та косметичної промисловості.

Заступник декана, доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, Авдієнко Т.М.

Шановні випускники, викладачі та гості сторінки кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, запрошуємо подивитися цікавий калейдоскоп фотографій з захисту магістрів на кафедрі в січні 2017 року.

Прощавай хім.-тех., ми подумки завжди будемо з тобою.

12.01.2017 р.

З любов’ю група 6-ХДК-3