Зустріч першокурсників з ректором

10 жовтня відбулася зустріч ректора Українського державного хіміко-технологічного університету Олександра Андрійовича Півоварова з першокурсниками.

У актовій залі УДХТУ Олександр Андрійович привітав усіх першокурсників  зі вступом до  нашого університету. На зустрічі ректор розповів про міжнародні можливості навчання у нашому університеті, а саме про програму “Erasmus +”, у якій можуть прийняти участь наші студенти, що володіють іноземними мовами.

Великою проблемою, на думку нашого ректора є “нетрадиційний тероризм”, який виявляється в поширенні алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Олександр Андрійович розповів про розвиток спорту, художньої самодіяльності та самоуправління в університеті та закликав до участі у заходах, що проходять у навчальному закладі.

Ще одним побажанням ректора стало дотримання студентами дрес-коду.

Наступним питанням було існування в університеті інституту кураторства і можливості студентів  спілкуватися з керівництвом ВНЗ через свого куратора.

Говорив ректор і про те, що навчання в виші – дуже важлива стадія у житті та розвитку людини і що кожні 5 років, в останній тиждень травня, випускники повертаються до стін рідної alma mater, щоб зустрітися з однокурсниками і викладачами та згадати свої  студентські роки.

Також на зустрічі було розглянуто питання працевлаштування випускників та існування такого явища як “ярмарок вакансій”.

В університеті люди навчаються не лише своїй спеціальності, а й розвиваються як особистості і вчаться допомагати іншим. Саме тому наш навчальний заклад часто бере участь у благодійних акціях.

Наостанок Олексій Андрійович Півоваров розповів про свій шлях у нашому університеті від студента до ректора та побажав успіху студентам у навчанні та подальшій діяльності.

Зірковий час

У рамках “Тижня першокурсника УДХТУ”, у актовій залі нашого універсітету, пройшов фестиваль “Зірковий час”, де наймолодші студенти хімтеху мали змогу проявити свої таланти.

Відкрив концерт танцювальний колектив “Фантазія”, який є гордістю нашого навчального закладу.

З місією розкачати залу гідно впорався першокурсник факультету КНтаІ Олексій Памазан  зі своїм авторським репом.

Усіх гостей у залі заворожив східний танець, який виконала першокурсниця факультету технології високомолекулярних сполук Богдана Бугайова. Цей же факультет представив доволі оригінальний для нашої сцени жанр – карткова магія у виконанні Іллі Іванова.

Грою на гітарі та піснею “8-й колір” Ганна Ластовченко представила факультет ТОР БТ.

Ще одним нестандартним та дійсно заворожуючим виступом стала гра на акордеоні у виконанні студента механічного факультету Андрія Ведра. Справжнім відкриттям для факультету та університету загалом став і першокурсник Валерій Філатов,  що володіє рідкісним голосом – ліричний баритон.

Економічний факультет, в особі свого нового студента Дмитра Горобія, подарував нам задоволення насолоджуватися душевною піснею, яка доторкнулася до серця кожного глядача.

Завершаючим виступом став танець “гопак”, який нам продемонстрував студент факультету комп’ютерних наук та інженерії Ярослав Засоба.

По закінченню концерту ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Півоваров Олександр Андрійович привітав кожного учасника.

Тож ми можемо бачити, що наш університет розвивається не лише у науці, а й у культурі, та кожного року знаходить нові таланти.