21 грудня в залі Вченої ради відбулася зустріч науково-педагогічної спільноти Університету з директором Департаменту вищої освіти МОН України Шаровим Олегом Ігоровичем, який виступив з презентацією «Актуальні питання реформування вищої освіти в Україні».

В стислій, доступній та емоційній формі були представлені результати тих кардинальних змін, які відбулися в системі вищої освіти після прийняття нових редакцій Законів України «Про вищу освіту» – 2014 р; «Про наукову та науково-технічну діяльність» – 2015 р., «Про освіту» – 2016 р.

В перспективі – реальна автономія університетів, запуск Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, реформа державного фінансування вищої освіти , державна цільова підтримка пільгових категорій вступників і студентів, стандарти вищої освіти та інше.