2 листопада 2017 року відбулося засідання Вченої ради університету.

Ректор університету від імені всього колективу та членів Вченої ради університету особисто привітав та нагородив

ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ «За заслуги перед Українським народом»

БАРСЬКОГО ВАДИМА ДАВИДОВИЧА

професора кафедри процесів, апаратів та загальної хімічної технології

НАГРУДНИМ ЗНАКОМ МОН УКРАЇНИ«ВІДМІННИК ОСВІТИ»:

• ЗЕЛЕНЦОВ ДМИТРО ГЕГЕМОНОВИЧ, завідувач кафедри інформаційних систем університету;
  • КОЛЕСНІКОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ, завідувач кафедри маркетингу університету;
  • НАЧОВНИЙ ІЛЛЯ ІВАНОВИЧ, декан механічного факультету.

Нагороджені згідно наказу МОН України від 11.06.2017 № 297-к та наказу МОН України від 28.09.2017 № 558-к з метою відзначення педагогічних і науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну працю ПОДЯКОЮ МОН УКРАЇНИ:

• Ільченко Наталія Юріївна, доцент кафедри хімічної технології кераміки та скла, завідувач навчального відділу університету, к.т.н., доцент;
  • Карасик Олена Віталіївна, доцент кафедри хімічної технології кераміки та скла, завідувач аспірантури і докторантури університету; к.т.н., доцент;
  • Кольцова Ярослава Іванівна, доцент кафедри хімічної технології кераміки та скла; к.т.н., доцент

Нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації співробітники ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі:

• Євдокименко Наталія Михайлівна, професор кафедри хімії та технології переробки еластомерів, д.т.н., професор;
  • Груздєва Олена Володимирівна, доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології, к.х.н., доцент

Нагороджена грамотою Соборної районної у місті Дніпрі ради:

• Черемисінова Анна Олександрівна, відповідальний секретар приймальної комісії, к.т.н., доцент.