Церемонія вручення дипломів магістра

 

25 січня 2018 року у стінах Українського державного хіміко-технологічного університету відбулася найважливіша для усіх випускників подія – урочисте вручення дипломів магістра.

За традицією захід проходив на сцені актової зали нашого університету. Відкрив церемонію вальс у виконанні танцювального колективу «Фантазія». Після проголошення церемонії нагородження відкритою, у залі пролунав Державний гімн України.

Ведучими церемонії були активний учасник усіх культурно-масових заходів університету Артур Ілющенко та зірка нашої сцени Ніна Нічик, яка також цього року є випускницею-магістром факультету ТОР та БТ.

Ректор УДХТУ Олександр Андрійович Півоваров привітав усіх випускників із закінченням університету та отриманням ступеня магістра й побажав успіхів у майбутній діяльності. Також він висловив гордість за випускників, які здобули диплом з відзнакою і запросив їх продовжувати навчання вже в аспірантурі рідної alma mater.

Після виступу ректора слово було надано деканові факультету ОТС О. В. Зайчуку, який разом із ректором Олександром Андрійовичем вручив дипломи своїм випускникам.

За випускниками факультету ОТС отримали дипломи й магістри факультету ТОР та БТ. Окрім того, кращі випускники цього факультету отримали почесні грамоти від факультету.

Третім факультетом, що вийшов на сцену, став механічний факультет, представники якого також отримали дипломи та нагороди від ректора та деканату.

З неперевершеним виконанням пісні Лучано Паваротті на сцену вийшов «золотий голос Хімтеху», а цього разу ще й випускник факультету ТВМС, – Олексій Чумак, якого було нагороджено подякою від ректора.

Після цього дипломи були вручені усім випускникам факультету ТВМС.

З найкращими побажаннями своїм випускникам, які також на сцені отримали свої дипломи, виступив декан факультету ТНР Д. А. Сухомлин.

Далі на глядачів чекало слайд-шоу з фотокартками студентів Хімтеху в різних життєвих ситуаціях, пов’язаних із університетом.

Передостаннім факультетом, який вийшов на сцену для вручення дипломів, став економічний факультет.

Завершив церемонію вручення факультет КН та І, після чого пролунали останній дзвоник та гімн Українського державного хіміко-технологічного університету.

Здобуття ступеня магістра є дуже важливим кроком у житті кожного випускника. Ця подія повинна запам’ятатися на все життя і стати поштовхом до успіху в майбутньому та подальшого розвитку себе як особистості.

Бажаємо випускникам успіхів та сподіваємося, що вони не забуватимуть стіни рідного університету та свою студентську дружбу!

Більше фото за посиланням: