В цьому році вдруге проводився конкурс проектів наукових робіт молодих вчених, які працюють або навчаються у вишах або наукових установах МОНУ. Загалом на конкурс було подано 362 проекти з понад 100 вишів та наукових установ.

Конкурсна комісія МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич на своєму засіданні 19 вересня 2017 року ухвалила рішення щодо результатів конкурсного відбору, згідно з яким за державний кошт буде профінансовано 123 проекти.

Як і в минулому році стабільно добре попрацювали молоді вчені нашого університету. З чотирьох поданих проектів – три визнані переможцями конкурсу. Серед вишів Дніпропетровщини це кращий результат.

Серед числа переможців конкурсу наступні проекти:

«Нові потенціометричні сенсори для аналізу і екологічного моніторингу об'єктів довкілля». Керівник - Волнянська Олена Вікторівна, канд. хім. наук , доц. каф. АХ і ХД та КЗ;

«Функціоналізація оксидно-керамічних покриттів на легких сплавах для об'єктів різного призначення». Керівник - Калініченко Олег Олександрович, канд. техн. наук , ас. каф. ХТП;

«Розробка наносистем для спрямованої доставки лікарських препаратів». Керівник - Китова Діна Євгеніївна, канд. хім. наук, доц. каф. НХ.

Вітаємо переможців та бажаємо колективам молодих вчених плідної праці по виконанню завдань проектів, що сприятиме подальшому зростанню престижу університету в науковому середовищі.