Виставка репродукцій «Джерела» – справжнє свято для студентів нашого університету. Витоки петриківського розпису представлені творами корифеїв мистецтва Петриківки – Параски Павленко, Ярини Пилипенко, Надії Білокінь (з приватної колекції Володимира Падуна).

За останні десятиліття Петриківка отримала світове визнання багато в чому завдяки зусиллям зі збереження культурного феномену художників Наддніпрянщини, які працюють у цій галузі самостійно. Своєю творчістю петриківські майстри минулого і сьогодення зберегли і продовжують традиції знаменитого мистецтва, яке зараз набуло великої популярності не лише на Батьківщині, а й далеко за межами нашої країни, ставши надбанням нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Чекаємо на вас в студентському читальному залі (к. 354).