Відкриття "інтерактивної" аудиторії

27 жовтня у нашому університеті пройшло відкриття нової аудиторії (№ 132 головного корпусу), призначеної для проведення відео-конференцій та телемостів і організації дистанційного навчання. Великий інтерактивний екран, потужні комп’ютери дають змогу слухати онлайн-лекції провідних науковців з різних університетів України та світу, проводити в ній семінарські заняття.

У добу високих технологій та глобалістичних процесів дуже важливим є переймання світового досвіду в усіх сферах життя, особливо у науці. Саме тому наш університет розвиває не лише програми обміну для студентів, але й надає останнім можливість отримувати знання від закордонних викладачів, не полишаючи навчання у нашому університеті. Створення аудиторії з високотехнологічним обладнанням дало початок цій важливій справі та сприяє реалізації міжнародних наукових програм університету.

Першу онлайн-лекцію для студентів УДХТУ провів український науковець, який працює у Норвезькому університеті природничих наук, Захар Малецький. Темою цієї лекції стали мембранні технології: студенти дізналися про новітні технології очищення води. Завдяки тому, що усі робочі місця обладнано мікрофонами, слухачі могли вільно задавати питання лектору.

Захар Малецький є відомим вченим у галузі очищення води, автором багатьох наукових публікацій з цієї теми та членом Українського водного товариства WaterNet. Важливим є і його досвід роботи в країні, яка є другою за якістю водопровідної води в Європі. Тож його знання надзвичайно цінні для студентів, що бажають працювати у цій галузі чи просто дізнатися більше про сучасний стан якості води та шляхи його покращення.

Наш університет і надалі буде співпрацювати з науковцями такого рівня і згодом наших студентів чекають інші цікаві онлайн-лекції.