В нашому університеті відбулось урочисте відкриття аудиторії імені засновника економічного факультету Бориса Антоновича Кіора.

Святкову стрічку на честь відкриття аудиторії перерізав ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Пивоваров Олександр Андрійович.

Церемонію відкриття відвідали викладачі та студенти нашого університету та учні. Пам`ять Боріса Кіора була вшанована хвилиною мовчання. У своїх промовах колеги Бориса Кіора висловили найкращі слова про цю велику людину. Усі вони дякували йому за те, якою людиною він був. Його мудрість, доброта та уміння вирішувати найскладніші проблеми та конфлікти, підкорювали всіх, хто працював з ним, навчався у нього чи просто знав цього викладача. Його слово завжди було важливим, чи навіть, вирішальним для колег. Саме тому, коли з'явилася ідея відкрити аудиторію названу на його честь, усі з радістю брали в цьому участь.

На церемонії була присутні дружина Бориса Антоновича, Наталія Євгеніївна, донька Дар’я, онуки Борис та Лев, яки теж висловили йому щиру подяку і як батькові, і як наставнику, і як просто людині, яка ніколи не була байдужою до інших.

Присутні на церемонії відкриття мали змогу побачити відео з промовою самого Кіора Бориса Антоновича, у якій він звертається до усього колективу хіміко-технологічного університету, висловлюючи подяку за співпрацю та підтримку, і зізнається, що був щасливий працювати саме у нашому університеті.

Сподіваємося, що дана аудітория, ще багато і багато років буде гордо носити ім`я цієї талановитої та мудрої людини.

Магістр гр. 5-МР-7, Савченко Микола