«Усі Зірки Галактики»

 

Український державний хіміко-технологічний університет прийняв у себе міжнародний фестиваль «Усі Зірки Галактики», який проводиться з ініціативи організації «Товариство підтримки талантів ZIRKA».

З 17 по 19 листопада 2017 року у стінах головного корпусу УДХТУ пройшов фестиваль школярів 1-11 класів.

У рамках фестивалю гості могли ознайомитися з творчістю та науковими винаходами учасників фестивалю. На четвертому поверсі головного корпусу було розгорнуто виставку робототехніки. Також школярі могли пройти тест на професійну орієнтацію.

З космічними технологіями гостей познайомили такі організації: конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля, Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова, Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування.

У актовій залі УДХТУ пройшли виступи молодих вокалістів, циркових і театральних колективів, театрів мод та інших напрямів.

Біля актової зали відвідувачі могли ознайомитися з кафедрами, які працюють у нашому університеті, та пропонованими ними освітніми програмами. На цій виставці можна було побачити винаходи та матеріали, з якими працюють на кафедрах. Крім того, було проведено такі майстер-класи від викладачів:

- виготовлення косметичних засобів;

- нанесення срібного покриття на монети з мідних сплавів;

- хімічне джерело струму – елемент Даніеля-Якобі;

- виготовлення і художнє декорування виробів із гіпсових в’яжучих матеріалів;

- визначення якості продуктів харчування за упаковкою та інше.

У справжню казку занурив школярів доцент кафедри неорганічних речовин, доктор хімічних наук Ігор Леонідович Коваленко. У 431 аудиторії науковцем було проведено цілий ряд ефектних досліджень. Школярі мали змогу спостерігати, як хімічні речовини змінюють колір, загоряються та вибухають. Усі школярі були зачаровані хімією і одностайно заявили про своє бажання по закінченню школи вступати саме до Хімтеху.