3 липня 2017 р. в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулася урочиста й незабутня для багатьох випускників подія – урочисте вручення дипломів. З вітальним словом виступив ректор університету Півоваров Олександр Андрійович. Він подякував випускникам за досягнення, здійснені ними в роки навчання в університеті, а також викладачам та всьому колективу університету за зусилля, докладені для підготовки фахівців.

Випуск 2017 року особливий тим, що значну його частину складають іноземні студенти: один спеціаліст (Комолов Маруфджон, освітня програма «Технологія машинобудування» механічного факультету, Республіка Таджикистан) та 58 бакалаврів. Червоні дипломи бакалаврів з освітньої програми «Хімічна технологія палива» (ХТП) отримали Йонта Тріофо Джозіан (Республіка Камерун) та Наргулиєв Мухамметберди (Туркменістан). Завершили навчання в бакалавраті також випускники з Туркменістану, Республіки Азербайджан, Камеруну, ДР Конго, Республіки Таджикистан, Тунісу, Анголи, Судану, Сирійської Арабської Республіки, Республіки Узбекистан.

З напутніми словами виступили декани факультетів, які пригадали багато важливих і цікавих моментів студентського життя. Кожен факультет УДХТУ пишається своїми випускниками.

Факультет КН та І (Комп’ютерних наук та інженерії) вручав дипломи випускникам освітніх програм «Комп’ютерна інженерія» (кафедра Спеціалізованих комп’ютерних систем) і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (кафедра Комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології). Гордістю факультету є голова студради гуртожитку №4 Котолупенко Дмитро (Комп’ютерна інженерія), активісти команди КВК факультету Подольський Роман, Тараненко Андрій, Долгих Олександр (Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології).

Економічний факультет відзначив своїх випускників – Прудіуса Святослава, Падалку Андрія, Гаркушу Євгена, Купрікова Андрія (Маркетинг), які багато часу приділяли й громадській діяльності та участі в художній самодіяльності.

Факультет ОТС (обладнання і технології скла, кераміки, будівельних матеріалів та харчових виробництв) нагородив грамотами своїх найкращих випускників:

Іванова Ігоря за активну участь у спортивному житті факультету та університету (футбол);

Гирича Влада та Івко Димитрія (ХОМ) за активну участь у громадському житті факультету та волонтерську діяльність;

Хохлова Андрія (ХВ), Кудлая Станіслава та Пилипенка Максима (Хімічна технологія) за активну участь у художній самодіяльності факультету та університету.

Своїх випускників привітав факультет ТНР (технології неорганічних речовин). Про наукові досягнення студентів цього факультету випускові кафедри неодноразово звітували на сторінках нашого сайту.

Багато досягнень мають випускники факультету ТВМС (Технології високомолекулярних сполук). Староста групи 4-ХТП-70 Таганов Азат є активістом студентської громади іноземців. Відмінниками навчання є студенти-іноземці Йонта Тріофо Джозіан та Наргулиєв Мухамметберді. Свої артистичні та творчі здібності на повну силу проявили Рекджепов Батир (гітарист, бард, автор реп-композицій), Кличев Розикули (керівник музично-інструментального гурту перкусіоністів), Масану Масану Ісраель (піаніст-віртуоз). Холнекесов Рустен був номінантом конкурсу краси «Містер УДХТУ – 2016». Також факультет пишається досягненням Литвиненко Оксани – найкращий захист дипломного проекту спеціаліста. Чернов Ілля був нічним комендантом гуртожитку №4, Голованов Андрій – капітаном команди «Ліги Хімтеху ТВМС».

УДХТУ бажає нових перемог і досягнень своїм випускникам на нових етапах їхнього життя!

Двері університету завжди гостинно відчинені для Вас!!!

Фотоспогади про урочисте вручення дипломів опублікуємо за посиланням та на офіційній сторінці УДХТУ у Facebook.