5 жовтня 2017 року відбулося засідання вченої ради університету присвячене святкуванню Дня працівників освіти. Ректор університету особисто привітів всіх колег в цим професійним святом.

Прийміть найщиріші привітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

День освітянина святкується в чудову осінню пору. І це – невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як і Ваша мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу, хода ж у осені легка і впевнена, як методи, завдяки яким Ви розкриваєте обдарованих студентів. А Ваша професійна компетентність змальована золотими фарбами осінньої пори.

Ви невтомно і наполегливо відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки, мудрості; плекаєте майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої України. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці студенти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за Ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передається студентам.

Нехай ця осянь золота

Вам подарує вік щасливий,

Щоб не згасали доброта,

Здоров'я, радощі і сила.

Щоб копіткий почесний труд

Був плідний, як багата осінь,

І кожен день, що йде новий,

Хай тільки щастя

Вам приносить!

НАБИВАЧА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛОВИЧА

професора кафедри технології неорганічних речовин та екології

за багаторічну плідну працю на освітянській ниві,

вагомий особистий внесок у розвиток університету та

з нагоди святкування 85-річчя з дня народження

Нагороджені згідно наказу МОН України № 297-к від 11.06.2017 з метою відзначення педагогічних та науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну працю Подякою МОН України :

Ведь Віктор Вікторович  старший викладач кафедри обладнання хімічних виробництв;

Кисельов Вадим Віталійович доцент кафедри технології органічних речовин та фармацевтичних препаратів, к.х.н., доцент;

Нефедов Володимир Георгійович завідувач кафедри електрохімічних та природоохоронних технологій, д.т.н., професор;

Сухий Костянтин Михайлович декан факультету технології органічних речовин та біотехнології, д.т.н., професор.

Нагороджені грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації співробітників Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди святкування Дня працівників освіти:

Башкеєва Олена Миколаївна доцент кафедри філософії, к.філос.н., доцент;

Гармідер Лариса Дмитрівна завідувач кафедри економіки промисловості та організації виробництва, д.е.н., доцент;

Журавель Віра Володимирівна старший викладач кафедри маркетингу;

Кіжаєв Сергій Олексійович доцент кафедри машинобудування та інженерної механіки, к.т.н., доцент;

Ковбик Анатолій Анатолійович доцент кафедри хімічної технології палива, к.х.н., с.н.с;

Немчинов Сергій Ілліч доцент кафедри матеріалознавства, к.т.н., доцент;

Нікольський Валерій Евгенович професор кафедри енергетики; д.т.н., доцент;

Павлюс Степан Григорович завідувач кафедри електротехніки; к.т.н.;

Нагороджені грамотами Соборної районної у місті Дніпрі ради такі співробітники:

Васильєв Олександр Анатолійович старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я;

Гайдук Тетяна Іванівна асистент, завідувач лабораторії кафедри органічної хімії;

Євтушенко Анатолій Олексійович старший викладач кафедри технології неорганічних речовин та екології, завідувач  відділом післядипломної освіти;

Какуріна  Ірина  Іллівна доцент кафедри філософії, к. філос.н.;

Крищик Оксана Володимирівна доцент кафедри технології органічних речовин та фармацевтичних препаратів, к.х.н., доцент;

Поліщук Алла Вікторівна доцент кафедри вищої математики, к.т.н., доцент;

Рябцева Ольга Євгенівна доцент кафедри менеджменту та фінансів, к.е.н.;

Сідашенко Ольга Ігорівна старший викладач кафедри біотехнології, к.б.н.;

Третяк Світлана Юріївна доцент кафедри неорганічної хімії, к.х.н., доцент.

Нагороджені грамотами Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет»:

Гиренко Альона Олександрівна доцент кафедри комп'ютерно-інтегрованих технології та метрології, заступник декана факультету КН та І;

Кошарна Олена Миколаївна секретар приймальної комісії, інженер І категорії центру доуніверситетської підготовки;

Сорочкіна Катерина Олександрівна асистент кафедри технології неорганічних речовин та екології;

Ткаля Ольга Іванівна доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності, заступник декана факультету ТОР та БТ;

Трофименко Віталій Васильович доцент кафедри матеріалознавства;

Фоменко Галина Валеріївна старший викладач кафедри хімічної технології в´яжучих матеріалів

Шапка Ірина Віталіївна асистент кафедри вищої математики.