ОСТ “Дубовий гай” запрошує на відпочинок!

Терміни заїздів:

І зміна

05.07.2017 –  16.07.2017

ІІ зміна

20.07.2017 – 31.07.2017

Додаткова інформація для співробітників університету щодо придбання путівок за

тел. 47-32-79, моб. тел. 0989328095,

студентам щодо придбання путівок звертатися у деканати

Суботнього вихідного дня, третього червня, члени профспілки університету відпочивали у нашому спортивно-оздоровчому таборі «Дубовий гай»(с. Орлівщина). Особливо приємно, що до табору приїхало багато дітей різного віку, які із задоволенням взяли участь у цікавих веселих квестах, котрі провела для них викладач Наталія Вікторівна Куцик-Савченко, а також у дитячих спортивних заходах.

Викладачі факультетів механічного, економічного, КН та І, співробітники ТСО  та НДЧ – кожен знайшов собі заняття до вподоби: рибалка, змагання з бадмінтону та тенісу (організатор – ст. викладач кафедри фізкультури, спорту і здоров’я Труш В.О.), можна було продемонструвати свої творчі здібності (звукорежисер студентського клубу Карпенко Дмитро майстерно організував караоке), а можна було просто збирати перші польові квіти, слухати співи лісових птахів і дихати найсвіжішим повітрям – такого у мегаполісі навряд чи знайдеш!

Щира подяка директору СОК Шпак А.К. та начальнику табору Кириченко Н.С. за належну підготовку табору до нашого приїзду!

За багато років такий вихідний у «Дубовому гаю» профком університету організував вперше. І якщо залишились позитивні враження, то, по-перше, запрошуємо відпочивати до нашого табору у червні, а по-друге, так можна традиційно відкривати літо щороку!