Лекція для викладачів біології та хімії

У рамках програми «Від шкільної програми до високих технологій» в 236 аудиторії головного корпусу УДХТУ пройшов семінар, для вчителів хімії та біології  з різних шкіл Дніпра.

У цій події взяв участь ректор нашого університету Півоваров Олександр Андрійович. Він розповів про Український державний хіміко-технологічний університет та про міжнародну співпрацю, у якій бере участь наш вищий навчальний заклад.

Активістки групи «Пошук» Музею історії університету В. Павлова та К. Ольховська виступили з доповідями про видатних українських вчених-хіміків, таких як Лев Писаржевський, який є засновником нашого університету та Олександр Бродський, який працював у нашому виші.

Лекцію на тему «Феномен життя. Його фізичне, хімічне й інформаційне забезпечення» прочитав завідувач кафедри біотехнології УДХТУ, професор В.Т. Сметанін.

У ході зустрічі учасники могли ознайомитися із книгами з хімії, що знаходяться у бібліотеці університету.

Програма «Від шкільної програми до високих технологій» існує в нашому університеті вже не перший рік і проходить за підтримки методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. У рамках програми вчителі прослуховують курс лекцій від провідних вчених УДХТУ.

По закінченню лекції усіх учасників пригостили різними смаколиками.