Цікаво та різноманітно проходять заняття на кафедрі аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів за фаховими дисциплінами. Зокрема, на практичних заняттях у студентів 4 курсу з дисципліни «Основи наукових досліджень» (викладач доцент Авдієнко Т.М.), відбулися оглядові екскурсії по залам науково-технічної бібліотеки ДВНЗ УДХТУ. Такі заняття необхідні студентам для правильної організації роботи над дипломними дослідницькими роботами та дипломними проектами.

У березні 2017 року у читальному залі навчальної літератури (кім. 354) Ярошенко Оксана Олександрівна, на прохання кафедри, організувала цікаву і таку необхідну виставку з навчальної та довідкової літератури за спеціальністю «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Ярошенко О.О. представляє широкий спектр навчальної літератури за спеціальністю

Також були представлені наявний фонд держстандартів, ГОСТів, каталогів та іншої нормативно-технічної документації.

Презентація наявної літератури з хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів

Доцент Авдієнко Т.М. акцентує увагу на періодичних наукових виданнях за профілем спеціальності

Неабияку цікавість у студентів викликала нова наукова література стосовно харчової та косметичної промисловості, якою за останній рік поповнився бібліотечний фонд.

Доцент Авдієнко Т.М., студенти Дорошенко Р., Хлопота Д., Василенко О., Миргородська В., Ластеженко К.

Оксана Олександрівна знайомить студентів групи 4-ХДК-11 з науково – технічною літературою за спеціальністю студентів

Завдяки працівникам бібліотеки студенти знайшли необхідну літературу для виконання літературного огляду за темою дипломних робіт.

Співробітники бібліотеки підготували для студентів подарунок – електронний варіант наявних інформаційних джерел зі спеціальності «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Ярошенко О.А. презентує нову літературу з технології косметичних засобів

Харчова хімія – джерело натхнення для Вікторії Миргородської та Катерини Ластеженко

Заступник декана ф-ту ТНР, доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, Авдієнко Т.М.

Шановні студенти, викладачі та гості сторінки кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, запрошуємо подивитися цікавий калейдоскоп фотографій з відвідування бібліотеки у березні 2017 року.