31 серпня на Фонтанній площі Українського державного хіміко-технологічного університету відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ «Посвята у студенти УДХТУ».

Це свято, яке залишається в пам'яті, не тільки для першокурсників, а й для всіх студентів, викладачів та співробітників університету.

Привітати нове поповнення прийшли ректорат, профком, декани ,науково-педагогічні працівники УДХТУ, студенти-старшокурсники та батьки першокурсників.

Відкрив свято ректор, професор Олександр Андрійович Півоваров . Своїм урочистим привітанням він побажав першокурсникам натхнення та успіхів в навчанні й цікавого студентського життя. Вже традиційним стало вручення першим проректором, професором Віктором Івановичем Голеусом символічних атрибутів першокурсникам - Студентського квитка та Залікової книжки.

Запальний український танець подарували усім присутнім учасники танцювального колективу «Фантазія».
   Музичний дарунок всім присутнім пролунав від студента факультету ТНР Дмитра Тетерущенко, який виконав гумористичну  пісню « Білі троянди».
   Посвячення залишиться у пам’яті назавжди, адже воно відкриває новий, дуже цікавий, захоплюючий період у житті кожного.

Науково-педагогічний та студентський колективи Українського державного хіміко-технологічного університету радо вітають першокурсників із Посвятою у студенти та сподіваються, що вони стануть гідним поповненням великої, дружньої родини!

У добру путь, шановні першокурсники!

БІЛЬШЕ ФОТО МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА СКАЧАТИ, НАТИСНУВШИ ТУТ