«МОЛОДІ ВЧЕНІ – ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ»: ПЕРЕМОГА НАУКОВЦІВ УДХТУ

2017 рік виявився надзвичайно успішним для молодих вчених Українського державного хіміко-технологічного університету. Традиційно науковці нашого університету беруть участь у щорічному обласному конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Цей проект спільно реалізують ДніпроОДА та Рада молодих вчених Дніпропетровської області. Вік учасників – від 23 до 35 років. Цього року науковці Хімтеху виявили неабияку активність у генеруванні ідей і подали на конкурс 13 робіт, 11 з яких були допущені до усного захисту проектів (у фіналі конкурсу свої проекти захищали 49 науковців).

8 молодих науковців УДХТУ за результатами конкурсу отримали сертифікати і гранти (матеріальне заохочення) від обласної влади для продовження досліджень та випробування власних винаходів. Результати цих наукових проектів будуть реалізовані на підприємствах та установах Дніпропетровської області.

Перемогу в конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині» (2017) здобули:

1. Мурашевич Богдан Валерійович. Назва проекту: «Високоефективні повітряні фільтри з потужними дезинфікуючими властивостями».

2. Задорожній Павло Вікторович «Молекулярне моделювання, синтез та протисудомна активнсть ациклічних і гетероциклічних систем із фармакофорними N-алкілкарбоксамідними групами».

3. Сліпкань Анастасія Валеріївна «Нанорозмірні форми доставки до ракових клітин протипухлинних агентів на основі координаційних сполук перехідних елементів».

4. Пілецька Ксенія Олександрівна «Синтез та дослідження властивостей комплексів ренію(І) для візуалізації та терапевтичного застосування».

5. Шмичкова Олеся Борисівна «Технологія безреагентної електрохімічної руйнації органічних забруднювачів водного середовища».

6. Воробйова Маргарита «Одержання нанодисперсій срібла для застосування в різних галузях виробництв».

7.  Соловов Віталій Андрійович «Синтез високоактивних електрокаталізаторів на основі Ni-Ti подвійношарових гідроксидів для очистки стічних вод від формальдегіду та інших органічних токсикантів».

8. Ізюмський Максим Сергійович «Каталітичні системи допалу вихлопних газів».

 

 

 

 

 

 

Переможцям бажаємо успішної реалізації наукових проектів, а учасникам конкурсу та іншим молодим науковцям Хімтеху – нових ідей і перспективних розробок!

Олена Величко, голова Ради молодих вчених УДХТУ