31 серпня 2017 року відбулась урочиста Нарада з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року.

Під час заходу ректор університету, професор Олександр Андрійович Півоваров представив звіт про підсумки роботи колективу університету у 2016-2017 навчальному році та представив головні завдання щодо вдосконалення навчальної, наукової та виховної роботи університету. на 2017-2018 навчальний рік Також у виступі Ректора йшлося про основні пріоритети господарської та фінансової роботи університету. Під час урочистого засідання також відбулося нагородження.

Подяками Соборної районної у місті Дніпрі ради таких працівників університету:

• Василюк Оксану Віталіївну інженер кафедри теоретичної та прикладної економіки,
  • Ведь Віктора Вікторовича  старший викладач кафедри обладнання хімічних виробництв,
  • Волнянську Олену Вікторівну доцента кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів,
  • Довгополого Ярослава Олександровича асистента кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології,
  • Калініченко Олега Олександровича асистента кафедри хімічної технології палива;
  • Козлова Ярослава Миколайовича доцента кафедри енергетики,
  • Кучкову Ольгу Вікторівну старшого викладача кафедри маркетингу,
  • Хомутову Олену Володимирівну завідувача відділу рекламно-виставкової та інформаційної діяльності,
  • Черемисінову Анну Олександрівну доцента кафедри процесів, апаратів та загальної хімічної технології

Почесною грамотою Університету за перемогу у конкурсі „Рейтинг викладачів ДВНЗ УДХТУ 2017р.” наступних співробітників:

• Дубницького Володимира Івановича, д.е.н, професора кафедри теоретичної та прикладної економіки;
  • Лук'яненко Тетяну Вікторівну, д.х.н., професора кафедри фізичної хімії;
  • Охромій Галину Василівну, д.мед.н., професора кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я;
  • Груздєву Олену Володимирівну, к.х.н., доцента кафедри технології неорганічних речовин та екології;
  • Гармаш Світлану Миколаївну, к.с-г.н., доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • Кулакевич Людмилу Миколаївну, к.філол.н., доцента кафедри українознавства;
  • Скибу Маргариту Іванівну, к.т.н., асистента кафедри технології неорганічних речовин та екології;
  • Шмичкову Олесю Борисівну, к.х.н., асистента кафедри фізичної хімії;
  • Петрушина Олексія Олексійовича, викладача кафедри філософії.

Почесною грамотою Університету за перемогу у конкурсі „Рейтинг кафедр та факультетів ДВНЗ УДХТУ 2017р.”:

• кафедру хімічної технології кераміки та скла;
  • кафедру фізичної хімії;
  • кафедру українознавства;
  • факультет технології неорганічних речовин.

За високий рівень доповідей, присвячених високоенергоємним літієвим джерелам струму від керівництва Міжнародної конференції «Нанотехнології та Наноматеріали – 2017» видано Сертифікат ст. н. с. Коломоєць Ольгі Володимирівні і ст. н. с. НДЛ ХДС Маркевич Олександру Васильовичу.

Про Підсумки вступної кампанії 2017р. доповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії Кучкова Ольга Вікторівна. Вона відмітила, що особливістю цьогорічної вступної кампанії були нові алгоритми та моделі формування державного замовлення на підготовку фахівців, зменшення кількості заяв, які можуть подавати вступники, скасування позаконкурсного вступу і цільового прийому та інше.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ольга Петрівна Рижова у свій доповіді зробила аналіз та розглянула ключові підсумки вступної кампанії.

БІЛЬШЕ ФОТО МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА СКАЧАТИ, НАТИСНУВШИ ТУТ