16 березня 2016року, вже третій раз поспіль у Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет» на факультеті технології неорганічних речовин відбувся «Ярмарок вакансій-2016».

Метою заходу було ознайомлення майбутніх випускників факультету з особливостями працевлаштування на підприємствах Дніпропетровського регіону та України.

У заході приймали участь наступні підприємства та організації:

• ВАТ «ЧеркасиАзот», м. Черкаси (директор департаменту з управління персоналом Сергієнко І.А.).
  • ВАТ «Запорізький коксохімічний завод», м. Запоріжжя (начальник виробничо-технічного відділу Ткалич Г. М., та начальник відділу кадрів та розвитку персоналу Борщик І. М.).
  • ДП «ЗТМК», м.Запоріжжя.
  •  АТ «Мотор Січ», м. Запоріжжя. (ведучий інженер управління головного металурга Фунтов С. В., випуск 1975 р. кафедра технічної електрохімії).
  • ТОВ «Тотал», м. Дніпропетровськ (директор з виробництва Бруслик А. А. та начальник відділу розробок Антонова А.І.).
  • ДП НВО Павлоградський хімічний завод», м. Павлоград (інженер  відділу кадрів Асташкіна Є.М.).
  • ДП СхідГЗК м. Жовті Води (головний інженер Чумаков О. П. та заступник начальника виробничого відділу Жушман В. А., випуск 1999р. кафедра технології неорганічних речовин та екології).
  • ДП СхідГЗК м. Жовті Води (заступник директора з загальних питань Бурлаєв С.Ф., випуск 2002 р. кафедра технології неорганічних речовин та екології).
  • ПАТ Кондитерська фабрика «А.В.К.», м. Дніпропетровськ (начальник відділу кадрів Гудакова О.В.).

На початку заходу студенти факультету та представники підприємств слухали вступну річ ректора університету Півоварова Олександра Андрійовича.

Директор з кадрів ВАТ «ЧеркасиАзот», Сергієнко Ігор Анатолійович   розповів про особливості прийому на роботу випускників.

Гість ярмарки, випускник кафедри технічної електрохімії (1975р.) ведучий інженер управління головного металурга  АТ «Мотор Січ», Фунтов Сергій Васильович представив умови працевлаштування електрохіміків-технологів на провідне машинобудівне підприємство України.

Представник департаменту по роботі з персоналом Гудакова О.В. познайомила студентів з умовами праці на Кондитерській фабриці «А.В.К.».

Більш детальне спілкування представників підприємств зі студентами пройшло після офіційної  частини зустрічі.

Плідна бесіда студентів факультету ТНР була з представниками «Запорізького коксохімічного заводу» начальником виробничо-технічного відділу Ткаличем Григорієм Михайловичем, та начальником відділу кадрів та розвитку персоналу Борщик Іриною Михайлівною. Вони надали інформацію студентам про своє підприємство у вигляді  роздаткового інформаційного матеріалу.

Чоловіча чарівність директора з виробництва підприємства ТОВ «Тотал», Бруслика Анатолія Анатолійовича не залишила байдужими студенток спеціальності ХДК, які залишили велику кількість своїх резюме.

Електрохіміки намагалися зацікавити представників підприємств у своїх випускниках. Жваво підтримували бесіду на актуальні теми в області захисних покриттів, антикорозійної продукції з ведучим інженером управління головного металурга АТ «Мотор Січ» Фунтовим Сергієм Васильовичем, та начальником бюро антикорозійних і лакофарбових покриттів УГМЕТ, випускником кафедри технічної електрохімії Ельвіним Артемом Сергійовичем.

Зацікавленість у солодощах Кондитерської фабрики «А.В.К.», підтримували не тільки студенти спеціальності  ХДК, але і студенти інших спеціальностей факультету.

Інженер відділу кадрів ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» Асташкіна Євгенія Миколаївна запорошувала студентів-неорганіків не тільки на роботу, а й на екскурсію на своє підприємство.

В цілому зустріч пройшла на високому рівні, студенти дізналися про сучасні вимоги роботодавців до молодих спеціалістів, а викладачі випускових кафедр мали можливість планувати задачі адаптації навчальних програм до сучасних вимог ринку праці.