«Міс та Містер УДХТУ – 2017»

 

В Українському державному хіміко-технологічному університеті 16 листопада 2017 року пройшло свято грації та мужності під назвою «Міс та Містер УДХТУ». Цього року участь в конкурсі взяли вісім прекрасних дівчат та сім мужніх хлопців нашого університету. Усі вони змагалися за почесні титули та право називатися кращими студентами Хімтеху.

«Міс та Містер УДХТУ» не є звичайним конкурсом краси, найважливіше місце у ньому займає талант. Саме тому п’ятнадцять учасників підготували для глядачів справжню феєрію таланту і подарували океан емоцій.

Ведучими заходу були наші студенти Дмитро Тетерущенко та Валерія Губочкіна.

Перший вихід учасників на сцену ознаменувався ефектним дефіле дівчат та хлопців у національних вишиванках.

Одним із завдань для учасників було підготувати відео-візитівки, в яких друзі, знайомі чи родичі розповідали про них. Усі учасники підійшли до цього завдання дуже відповідально і створили цікаві та веселі візитівки, які було показано на великому екрані.

Напевне, найважливішим етапом для всіх учасників та учасниць конкурсу став творчий номер, у якому студенти повинні були довести, що саме вони мають право перемогти у цьому конкурсі краси та таланту і називатися найталановитішими студентами УДХТУ.

Відкрити цей конкурс випала честь представниці факультету ТОР та БТ чарівній Наталі Сірівні, яка за допомогою своїх подруг підготувала сучасний танець.

Ще одним поціновувачем сучасних танців став яскравий представник механічного факультету Вадим Ванюхін, який продемонстрував танець хіп-хоп.

Дівчина з незвичайним ім’ям Луїса-Марія Агіар-Річардс із факультету ОТС розповіла про себе у жанрі стенд-ап.

Анастасія Звінковська, представниця того ж факультету, продовжила парад сучасних танців, у чому їй допомогли двоє друзів.

Наступним учасником, який бажав заявити про себе як про талановитого студента, став Данило Стельмах із факультету ТВМС. Він продемонстрував свої акторські навички, зігравши Свирида Голохвастова з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями».

Чарівна Ольга Нетреба, представниця факультету ОТС, продемонструвала своє вміння вишивати хрестиком, показавши свої вражаючі роботи.

Останнім учасником від факультету ОТС став Богдан Савельєв, який у гумористичному жанрі стенд-ап розповів про свій досвід роботи моделлю та м’ясником.

Чаруючий танець у виконанні студентки факультету ТОР та БТ Ірини Одарущенко та її творчого колективу заворожив як глядачів, так і суддів.

Єдиним представником економічного факультету став студент шостого курсу Микола Савченко. Цей, по-справжньому талановитий студент, представив публіці свій авторський ліричний вірш «Лист музі».

Талановита студентка факультету ТНР Аліна Іщенко, яка професійно займається народними танцями, підготувала незвичайний для себе номер і продемонструвала нам сучасний танець у виконанні якого їй допоміг «Містер УДХТУ – 2015» Ігор Артеменко.

Факультет ТНР представив і Максим Міллер, який запам’ятався грою на гітарі та піснею у виконанні своїх друзів.

Ефектним акробатичним танцем зустріла нас Аліка Іброхімова з факультету КН та І.

Дуже романтичний номер продемонстрували глядачам студенти механічного факультету Карлова Софія та Ілющенко Артур.

Завершальним виступом стала пісня у виконанні учасника конкурсу «Міс та Містер УДХТУ – 2017», представника механічного факультету, Олега Самофалова.

Завершаючим етапом конкурсу став танець вальс, який підготували усі учасники.

Крім того, зі своїми номерами на сцені виступили: танцювальний колектив нашого університету «Фантазія», дует «Безпілотники» та Валерій Філатов.

Нагородження переможців розпочалося з вибору Міс та Містера глядацьких симпатій. У цій номінації перемогли Анастасія Звінковська та Богдан Савельєв.

Для нагородження переможців конкурсу було запрошено ректора нашого університету Півоварова Олександра Андрійовича.

Титул «Міс УДХТУ» отримала Ірина Одарущенко з факультету ТОР та БТ.

 

Першою віце-міс стала представниця того ж факультету Наталя Сірівня.

Друга віце-міс – дівчина з механічного факультету Софія Карлова.

«Містером УДХТУ» було обрано представника механічного факультету Олега Самофалова.

 

Окрім цього, кожен учасник конкурсу отримав почесний титул та подарунки від спонсорів.

Тож ми в черговий раз переконалися, що наші студенти дійсно найгарніші та найталановитіші і зовсім скоро саме вони стануть новою українською елітою.