Вересень 2017 року відкрив третій сезон «Літературник УДХТУ», який планувався, як пілотний проект, але вже так прижився в нашому вузі.    На початку учасників було зовсім небагато. Вони спілкувалися, сперечалися, читали вірші улюблених поетів. Народжувалися нові вірші та пісні.
   Багато поетів друкувалися в «Альманасі прози і поезії вузу». Були зустрічі і розставання. Були чудові персональні творчі вечори. Тому ми всі з нетерпінням чекали нового сезону.
   Ведучим вечора був Микита Кравцов. Він представляв учасників, знайомив нас з новими виконавцями, коментував творчі знахідки і сам виконав кілька треків. Дебютантами вечора стали Ігор Плахотник і Владислав Іванов. Вони дуже органічно вписалися в творчу атмосферу літературника.

Вірші читали декламатори: Катя Ольховська і Вероніка Виноградова.

Свої роботи демонстрували: Марк Лафер, Антон Жданкін, Андрій Попович, Олег Чабан.

Грала Катерина Чала.

Вірші звучали різні: філософські, життєстверджуючі, сумні і веселі. Атмосфера була творча.

На питання, як змінилася ваша поезія, студенти відповідали, що вона стала більш різноманітною, а кількість переросла в якість. Всім хотілося б, щоб було більше тих, хто читає вірші. А таку можливість для самовираження дає «Літературник УДХТУ».

Для нас дуже важливо, щоб студенти не тільки навчалися, а й могли займатись творчістю. Щоб УДХТУ був не тільки колискою знань, а й стартовим майданчиком для творчості ...

Ми запрошуємо до себе тих, хто любить поезію і музику, хто любить творити і дерзати.

Ми чекаємо і любимо всіх: зухвалих і тихих, бешкетних і скромних, сміливих і боязких, веселих і сумних.