Ліга хімтеху

У нашому університеті відбулося відкриття нового сезону міжфакультетського гумористичного фестивалю «Ліга хімтеху 2017».

У фестивалі взяли участь команди усіх факультетів УДХТУ:

• від механічного факультету – команда «Четкий механизм»;
  • ОТС –«51 – не наша цифра»;
  • команда «І сміх і гріх» представила економічний факультет;
  • КН та І – команда «ПУПС»;
  • команда «С» – факультет ТОР та БТ;
  • ТВМС – «Rock Band Эра»;
  • ТНР – «Команда імені Олександра Шейна».

Сезон відкрили наші першокурсники. Традиційно фестиваль відвідує зірковий член журі. Цього разу ним стала наша випускниця і зірка «Х-фактору» – Ксенія Башибулар.

Новинкою цього сезону було правило, що 50 відсотків жартів мали звучати українською мовою.

Кожна команда підготувала відео-конкурс та конкурс «Візитівка», у яких у жартівливій формі представила себе. З цією місією усі команди впоралися досить оригінально, показавши своє власне «Я», чим викликали вдячність глядачів та журі.

Переможницею конкурсу стала команда факультету технології високомолекулярних сполук «Rock Band Эра». Кожна команда гідно виступила і отримала подяки від університету.

Нагадаємо, що «Ліга хімтеху» – оригінальний фестиваль, заснований у нашому університеті і досі не має аналогів у місті. Цього року триває його другий сезон. Наступні ігри пройдуть у грудні цього року.