ІІІ міжнародна науково-практична конференція

«Комп’ютерне моделювання та оптимізація складних систем»

 

1 листопада 2017 року за ініціативою кафедри інформаційних систем у ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулася ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерне моделювання та оптимізація складних систем». Робота конференції проходила за наступними секціями: «Інтелектуальні комп’ютерні системи», «Моделі та методи оптимізації», «Перспективні напрямки математичного моделювання», «Інформаційні технології в автоматиці, електроніці, вимірювальній техніці та економіці». Співорганізаторами виступили Національна Академія Наук України, Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Дніпровський національний університет ім.О.Гончара, Національний аерокосмічний університет ім. М. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Azerbaijan Technical University (Baku, Azerbaijan), Belarusian State University of Transport (Gomel, Belarus), Institute of Computational Technologies SD RAS (Novosibirsk, Russia), AGH University of Science and Technology (Krakow, Poland).

Із вступним словом до учасників конференції звернувся ректор ДВНЗ УДХТУ професор Півоваров О.А. Відбулися он-лайн привітання завідувача кафедри комп’ютерних систем та мереж професора Мусаєва В. (м. Баку) та он-лайн-доповідь професора Міленіна А. (м. Краков). Вперше конференцію з доповіддю особисто відвідали учасники з Туреччини професор Університету Баликесир Кемаль Окуян та викладач Університету Ейлула Метін Акбулат. Цікавою особливістю цьогорічної конференції стала сумісна доповідь доцента кафедри неорганічної хімії ДВНЗ УДХТУ Коваленка І.Л. та доцента кафедри інформаційних систем ДВНЗ УДХТУ Короткої Л.І. щодо застосування нейронних мереж для оптимізації технології енергоконденсованих систем.

За матеріалами конференції опубліковано збірник тез, що містить більше 120 тез доповідей (з тезами можна ознайомитись на сайті http://orgconf.com). Найцікавіші матеріали рекомендовано до публікації у збірнику наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація». Було розглянуто багато цікавих та популярних напрямів вирішення практичних задач й тих, що мають значення у теорії комп’ютерного моделювання та оптимізації.

Під час роботи конференції у рамках культурної програми гостям та учасникам було запропоновано відвідування персональної фотовиставки “Життя поколінь” молодого фотографа Анни Бо. Багато відвідувачів залишили захопливі коментарі та побажання автору у книзі відгуків.

 Учасники та гості підкреслили високий рівень організації конференції. Подібні заходи підвищують інформативність потенційних вступників про існування у хіміко-технологічному університеті такого напряму підготовки, як комп’ютерні науки. Організаційний комітет щиро дякує всім учасникам конференції за плідну роботу та цікаві доповіді. Окрема подяка за фінансову допомогу в проведенні конференції компанії Agilіe, яка профілюється на розробці та підтримці мобільних та веб-додатків. Організатори сподіваються на те, що ІІІ міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерне моделювання та оптимізація складних систем» забезпечила учасникам та гостям платформу для спілкування та зарядження новими плідними ідеями щодо подальшої наукової роботи.