До уваги вступників!

В нашому університеті на кафедрі обладнання і технології харчових виробництв відкрита нова перспективна спеціалізація Інжиніринг кейтерингу та громадського харчування. Поява цієї спеціалізації викликана стрімким розвитком кейтеринг-індустрії в Україні та відсутністю підготовки фахівців за цим напрямком в університетах країни.

Світовий ринок кейтеринг-індустрії активно розвивається вже протягом 130 років. На сьогоднішній день він швидко розвивається в системі громадського харчування України та зарекомендував себе як високоприбутковий напрям ресторанного бізнесу.

Кейтеринг пов'язаний з наданням послуг в організації харчування на віддалених точках співробітникам компаній, приватним особам при виїзному обслуговуванні, а також здійсненням обслуговування заходів різного призначення і роздрібним продажем готової кулінарної продукції. На практиці під кейтерингом мається на увазі не тільки приготування їжі та її доставка, а й обслуговування, сервіровка, оформлення, розлив і подача напоїв гостям та інші послуги.

З розвитком послуг кейтерингу розвивається і обладнання необхідне для його реалізації так, як від його надійності, функціональності та комфорту залежить не тільки якість послуг, що надаються, а й імідж підприємства в цілому. Тому безсумнівно, що Інжиніринг кейтерингу та громадського харчування - це перспективний напрямок для навчання та подальшого працевлаштування.

Фахівці даного професійного спрямування можуть працювати на підприємствах як з приготування їжі, так і у стаціонарних та виїзних пунктах громадського харчування, займаючи при цьому посади інженерів-механіків, техніків, майстрів та ін.

Якщо Ви бажаєте обрати нову перспективну та цікаву спеціальність, тоді звертайтеся на факультет обладнання і технології скла, кераміки, будівельних матеріалів та харчових виробництв (ОТС).

Роботодавці чекають на Вас!