28 листопада 2016 року в УДХТУ проходила інформаційна сесія «Дії Марії Склодовської-Кюрі»/«Горизонт 2020» для молодих та досвідчених науковців. Захід був проведений при підтримці Департаменту освіти та науки Дніпропетровської області, Ради молодих вчених, ректорату та відділу міжнародного співробітництва ДВНЗ УДХТУ.

Доповідачами були співробітники національного контактного пункту при Київському національному університеті ім. Т. Шевченко Микола Ушаков та Оксана Марусевич.

На зустрічі, були присутні науковці з Дніпропетровського Національного Університету Залізничного Транспорту, Придніпровської Державної Академії Будівництва та Архітектури, Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та інші.

На заході також були присутні аспіранти, студенти та співробітники нашого університету.

Перед початком, з вітальним словом виступив перший проректор, проф. Голеус В.І. Під час неї він представив гостей та наголосив на тому, що українські вчені обов’язково повинні брати участь у цих та інших грантових програмах для підвищення авторитету ВНЗ та України в цілому. Зустріч проходила у дружній та комфортній атмосфері.

Під час основного часу семінару, слухачам було надано інформацію щодо грантових програм Horizon 2020, Marie Sklodowska-Curie Actions, RISE, сайти на яких можна довідатись інформацію щодо викликів, документів, правил, прикладів та етапів подачі на конкурси. Слухачі також отримали поради як подавати документи та на що звернути увагу під час процесу подачі. Під кінець, доповідачі пообіцяли надати презентації, що були використані під час доповідей та домовились відносно подальшого співробітництва з нашим університетом.

Завантажити матеріали зустрічі можна за цим посиланням.

Начальник відділу міжнародного співробітництва, к.т.н., доц. Коток В.А.