«Коледжу моєї мрії» – 70! Під таким гаслом відзначався ювілей Дніпродзержинського індустріального коледжу, який зібрав багато гостей, колег, ветеранів, випускників.

Дніпродзержинський індустріальний ще називають ровесником Перемоги. Саме тоді, в далекому 1945-му, було ухвалене рішення про створення навчального закладу, який готував би спеціалістів, здатних відбудувати повоєнну країну з руїн.

За роки, що минули, навчальним закладом було підготовлено більше 23 тисяч спеціалістів, багато з яких стали гордістю нашого міста і країни. Коледж славиться своїми традиціями і зв’язком поколінь, наочним прикладом якого є Бажан Сергій Петрович, директор коледжу. У свій час його батько був випускником індустріального, потім тут навчався сам Сергій Петрович. Повернувся сюди працювати, а тепер очолює навчальний заклад, який є гордістю міста.

Ректор базового Українського державного хіміко-технологічного університету Олександр Андрійович Півоваров привітав колег і відзначив, що співробітництво між коледжем та університетом з кожним роком стає більш плідним. Лише у цьому році 60 випускників коледжу стали студентами університету. Символом майбутнього процвітання й зростання став подарок університету – срібляста ялина, яку після урочистого зібрання і концерту посадили у дворі коледжу.

Хочеться, щоб всі щирі побажання обов’язково здійснились, а коледж ще багато років залишався таким для нових поколінь студентів і викладачів!