Другий рік поспіль у січні місяці на факультеті ТНР відбувся випуск студентів – магістрів, які навчалися за півторарічною програмою.

З цієї нагоди в залі засідань вченої ради університету відбулися урочисті збори, ведучими яких були студентки групи 5-ОНС-5 Піценко Ілона та Малашенко Юлія, які оформили зал засідань та приготували цікаву презентацію.

З напутніми словами та побажаннями виступили декан факультету ТНР, завідувачі випускових кафедр та викладачі.

Завідувач каф. АХ і ХТ ХД та КЗ проф. Ніколенко М.В., проф. каф. ТНР та Е Набивач В.М., завідувач каф. ТНР та Е проф. Півоваров О.А., завідувач каф. Е та ПТ проф. Нефедов В.Г., декан факультету ТНР Сухомлин Д.А., заступник декана факультету ТНР Авдієнко Т.М.

Відбувся випуск магістрів зі спеціальностей «Хімічні технології неорганічних речовин», «Хімічні технології рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі», «Технічна електрохімія», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Кожному випускнику деканат підготував нагороди та маленькі презенти – пам'ятний магніт із зображенням штандарту факультету ТНР.

З привітальним словом до випускників 2017 року звернувся ректор університету ДВНЗ УДХТУ, завідувач кафедри ТНР та Е, професор Півоваров Олександр Андрійович. Від щирого серця прозвучали слова подяки ректора за вибір нашого університету, за оригінальні науково – дослідні магістерські роботи та активну громадську позицію.

Вперше факультет ТНР випустив студентів – магістрів заочної форми навчання. Гордістю цього випуску є студенти гр. 7-Н-М Булгак І.В. та Бобровська О.О., які отримали дипломи з відзнакою.

Ректор університету ДВНЗ УДХТУ, завідувач кафедри ТНР та Е, професор Півоваров О.А. та випускниця Булгак І.В.

Ректор університету ДВНЗ УДХТУ, завідувач кафедри ТНР та Е, професор Півоваров О.А. та випускниця Бобровська О.О.

Під керівництвом проф. Ніколенко М.В. цікаву дипломну роботу по синтезу оксидних пігментів косметичного призначення виконала студентка гр. 6-ХДК-3 Товстоп’ят Тетяна, яка встигла за період навчання стати мамою та отримати диплом з відзнакою.

Завідувач кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, професор Ніколенко М.В. та випускниця Товстоп'ят Т.

Завідувач кафедри Е та ПТ, професор Нефедов В.Г. вручив грамоту своєму дипломнику Варшавському Яну, який займався не тільки науково – дослідною роботою на кафедрі, а й громадською роботою на факультету – декілька років був головою студентської ради гуртожитку №2.

Завідувач кафедри Е та ПТ, професор Нефедов В.Г. та випускник Варшавський Ян

Декан факультету ТНР Сухомлин Д.А. з великою гордістю та задоволенням вручив лист – подяку від керівництва Южно – Української АЕС нашому випускнику Федорчуку Івану, що навчався за спеціальністю «Хімічні технології рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі».

У 2014 році Федорчук І.Е. вимушено змінив місце навчання і перевівся з Севастопольського національного університету ядерної енергії і промисловості до ДВНЗ УДХТУ, де і захистив диплом з відзнакою.

Декан факультету ТНР Сухомлин Д.А. та випускник Федорчук Іван.

Ось і настала мить прощання! Останнє фото на пам’ять.

Дорогі наші випускники! Настав Ваш зоряний час! Від усього серця прийміть побажання від колективу факультету ТНР.

І на останок хочеться сказати:
Ми будемо вас завжди пам'ятати!
Ділами вашими пишатись будем ми,
І в гості вас чекаємо завжди!

Шановні випускники, викладачі та гості сторінки факультету ТНР, запрошуємо подивитися цікавий калейдоскоп фотографій з випускного 2017 року.

Заступник декана, доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, Авдієнко Т.М.