З 1 січня 2017 року соціальні стипендії призначаються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045.

Для студентів УДХТУ, які звернуться до керівника вищого навчального закладу у період з січня по березень 2017 року за наданням соціальних стипендій, зазначені стипендії призначаються з 01 лютого 2017 року.

Право на соціальні стипендії мають студенти, які не отримують академічних стипендій, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) та не перебувають в академічній відпустці, із переліку.