15.11.15 відбувся день відкритих дверей факультету Обладнання і технології скла, кераміки, будівельних матеріалів та харчових виробництв (ОТС). Цей захід відвідали учні 10 та 11 класів шкіл Дніпропетровська і Новомосковська, а також майбутні випускники Дніпродзержинського індустріального коледжу ДВНЗ УДХТУ та Роменського коледжу Київського національного економічного університету.

В офіційній частині дня відкритих дверей виступили декан факультету ОТС Зайчук Олександр Вікторович, представники усіх випускових кафедр: Міснянкін Дмитро Олександрович, Салєй Аркадій Аркадійович, Карасик Альона Віталіївна, а також представник приймальної комісії Черемисінова Анна Олександрівна.

Після офіційної частини всі охочі могли відвідати майстер-класи з декорування емальованих виробів на кафедрі ХТКС і з декорування гіпсових фігурок на кафедрі ХТВМ.

Усі учасники отримали чудові позитивні враження і пообіцяли обов’язково повернутися до нашого університету вже як його студенти.