День відкритих дверей факультету технології неорганічних речовин відбувся 29.11.15 р. за участю завідувачів і викладачів кафедр, відповідального секретаря приймальної комісії, студентів факультету та гостей – школярів, випускників коледжів, технікумів міста та регіону.

Кафедра аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів презентувала свою випускову спеціальність.

Презентація харчових добавок та ксометичних засобів

На кафедру були запрошені як майбутні абітурієнти, так і перші випускники спеціальності «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» Титаренко Валерія, Боцман Катерина (випуск 2008 рік).

Боцман Катерина – спеціаліст першого випуску (2007 р.) зі своїм керівником диплому доц. Авдієнко Т.М. та майбутніми абітурієнтами

На кафедрі були проведені майстер-класи по виготовленню різноманітних косметичних засобів: кремів, шампунів, пудри, лосьйонів, губних помад.

доц. Мироняк М.О.проводить майстер-клас отримання крему: абітурієнти вибирають ароматизатор

Абітурієнти проводять органолептичне тестування виготовленого крему

Всі учасники майстер-класу отримали заохочувальні презенти, які були виготовлені студентами-магістрами кафедри.

Різноманіття кольорів та ароматів туалетного мила

Були проведені досліди по визначенню вмісту харчових добавок в звичайних харчових продуктах: червоній капусті, морозиві, кока-колі.

Викладачі кафедри на презентації спеціальності

Абітурієнти вражені цікавими дослідами та захоплені майстер-класом по виготовленню косметичних засобів.

До зустрічі на кафедрі!!! Чекаємо!