Машинобудування є рушійною галуззю всієї промисловості. Її продукція – машини різного призначення , що постачаються усім галузям народного господарства. Зростання рівня розвитку промисловості значною мірою залежить від темпу переозброєння машинобудування новими технологіями та технікою.

Держава потребує кваліфікованих фахівців. Тому з метою підвищення якості підготовки обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці проводяться змагання, завдяки яким студенти визначають свій рівень знань та обмінюються досвідом.

Саме з цієї метою, 16-19 травня 2017р. в Одеському Національному Політехнічному Університеті,  вже другий рік поспіль, відбулась олімпіада зі спеціальності «Технології машинобудування»,  в якій прийняли участь 55 студентів із 18-ти ВУЗів України. Серед них Донбаська машинобудівна Академія, НТУ України «КПІ», НТУ «ХПІ»,  НГУ м.Дніпро та ін.

Не лишились осторонь і студенти нашого Українського державного хіміко-технологічного університету: Кононенко Олександр, Шатнюк Михайло та Саянов Дмитро. На чолі з д.т.н.,  професором кафедри машинобудування та інженерної механіки Анісімовим Володимиром Миколайовичем, вирушили до Одеси, представляти наш університет на олімпіаді.

Усі учасники отримали сертифікати за участь у ІІ етапі Олімпіади. Зокрема , наші студенти одержали Грамоти та Дипломи, а саме:

Шатнюк Михайло Русланович ‒ отримав Грамоту за кращу роботу в КОМПАС 3D у номінації «Застосування САПР» від спонсорів олімпіади – ООО «АСКОН-КР», та Диплом 3 -го ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів зі спеціальності «Технологія машинобудування» (випускна робота бакалавра);науковий керівник – к.т.н., доцент каф. МІМ КіжаєвС.О.

Кононенко Олександр Сергійович ‒ отримав Грамоту за оригінальні технологічні рішення у 2-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології машинобудування», та Диплом 3-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів зі спеціальності «Технологія машинобудування» (випускна робота бакалавра);науковий керівник – д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов В.М.

Трубчанінов Владислав Олегович ‒ отримав Диплом 3-го ступеня  на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів зі спеціальності «Технологія машинобудування» (випускна робота магістра);науковий керівник – д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов В.М.

Сидоренко Михайло Вадимович ‒ отримав Диплом 2-го ступеня  на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів зі спеціальності «Технологія машинобудування» (випускна робота спеціаліста);науковий керівник – д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов В.М.

Результати участі у олімпіаді ви також можете побачити на фото:

Студент гр. 4-ТМт-15 Саянов Д.І., студент гр. 5-ТМ-8 Кононенко О.С., д.т.н., професор кафедри МІМ Анісімов В.М
та тудент гр.
  5-ТМ-8   Шатнюк М.Р.,