Кожен з нас коли-небудь мріяв побути чарівником. Реалізувати ці мрії можна було протягом навчального року в рамках програми «Від шкільної програми до високих технологій» на базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет». А 11 і 13 квітня 2017 року на базі ДВНЗ УДХТУ відбувся урочистий захід з нагоди завершального етапу програми «Від шкільної програми до високих технологій» у 2016/2017 навчальному році.

Визначення кислотності молока. Доцент кафедри ОТХВ, к.т.н. Зибайло С.М.

Звабливий світ скла, кераміки та будівельних матеріалів. Завідувач кафедри ХТВМ, доцент, к.т.н Сігунов О.О,

Зелена хімія та полімери сучасності. Завідувач кафедри ХТВМС, професор, д.т.н. Черваков О.В.

Хімічний аналіз питної води. Доцент кафедри ТНРтаЕ, к.т.н. Макарченко Н.П.

Усі гості мали можливість обмінятися власним досвідом, думками, одержати спеціальну педагогічну підготовку, а також вдосконалити свої знання. Учителі хімії вiдвiдували заняття провідних викладачів університету, серед яких завідувач кафедри неорганічної хімії, д.х.н, проф. Штеменко О.В., завідувач кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів, д.х.н., проф. Ніколенко М.В., доцент кафедри хімічної технології кераміки та скла, к.т.н., Хоменко О.С., професор кафедри електротехнічних та природоохоронних технологій, д.х.н., Кошель М.Д., завідувач кафедри органічної хімії, д.х.н., проф. Просяник О.В. Усi бажаючі змогли ознайомитись з організацією наукової i науково-дослiдницької роботи на кафедрах університету, з експериментально-дослiдницькою базою, а також опанувати нові форми і методи навчання, що використовуються в начальному процесі університету.

Учителі хімії були нагороджені сертифікатами за проходження лекційного курсу програми.

Вручення сертифікатів вчителям ректором університету, професором, д.т.н. Півоваровим О.А.

У рамках даного заходу запрошувались не тільки вчителі, але й учні 11-х класів, які також відвідали лабораторні практикуми, семінари, ділові ігри, розроблені спеціалістами нашого ВНЗ. Кожен відвідувач зміг дізнатися секрети виготовлення керамічної чашки, емальованої каструлі, захисного крему, фарби для поліграфії, самостійно провести аналіз якості молока, питної води, палива і багато іншого.

Учасники семінару отримали нові знання та ідеї для своєї подальшої діяльності, а також масу позитивних вражень.

Знайомство з продуктами біотехнології. Учні 69 школи

Визначення корисних та шкідливих харчових добавок в різноманітній харчовій продукції. Доцент кафедри АХтаХТХДіКЗ, к.т.н. Волнянська О.В.

Керівництво ДВНЗ «Українського державного хіміко-технологічного університету» висловлює щиру вдячність Методичному центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради й особливо начальнику управління освіти й науки Баляй Світлані Борисівні та методисту НМЦ Денисенковій Тетяні Миколаївні за неоціненну допомогу в проведенні та організації семінару для вчителів.

Розробка сучасних поліграфічних фарб. Магістр кафедри ПП-ФНПМ Пономаренко І.О.

Учасники програми «Від шкільної програми до високих технологій»