Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми економки та управління підприємствами України в умовах європейської інтеграції», підготована до ювілею економічного факультету українського державного хіміко-технологічного університету, довела, що наш навчальний заклад шанують як в Україні, так і за її межами. Організація такого рівня конференції була б неможлива без допомоги неймовірної кількості науковців із України та країн-партнерів.

Окрім викладачів УДХТУ, членами організаційного комітету конференції виступили такі діячі науки як: Негру Іван – доцент кафедри менеджменту Молдавської економічної академії; Ольферович Андрій Богданович – декан інженерно-економічного факультету Білоруського державного технологічного університету; Сайхаметов Марат Канімбекович – декан факультету економіки та фінансів Південно-Казахстанського державного університету ім. М. Ауезова. До організації долучилося і представники країн Европейського союзу. Представником Республіки Польща став Януш Ліко – доктор економічних наук, декан факульту управління, економіки та фінансів Економічного університету у Вроцлаві. Делегатом від Болгарії виступив Дянко Мінчев – доктор економічних наук, який представляв Русенський університет “Ангел Кьнчев”. Також у організації конференції приймали участь представники провідних українських вищих навчальних закладів.

До стін нашого університету завітало багато й інших науковців із сусідніх країн, які виступили зі своїми доповідями на відповідних секціях конференції. Поважними гостями стали представники:

• Вроцлавського університету економіки: Joanna Koczar, Lukasz Wawrzynek, Grzegorz Warzocha, Marek Wasowicz, Joanna Kacala
  • Суспільної академії наук в Кракові: Яворська Моніка – директор академії, Петрик Ілона Владиславівна, Сак Вікторія Анатоліївна.

Отже наш університет поважають у світі й готові співпрацювати з ним, а наші студенти та викладачі мають унікальну можливість перейняти міжнародний досвід, поділитися своїми науковими дослідженнями та надалі розвивати свою alma mater.

Савченко Микола